Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menstruációtól számított 5...

A menstruációtól számított 5 hetes terhesen 7,6mm nyálkahártya normális? Vagy tényleg felszívódik? Ugye nem? Van valaki aki ilyen helyzetben volt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétfőn teszteltem először pozitívat,még aznap el is mentem dokihoz,megnézett és 2 hét múlva kellett volna vissza mennem.

De tegnap muszáj volt elmennem,mert nagyon halvány barnás valami volt a tisztaságin.Persze mire oda értem,nem volt semmi....

Hüvely ultrahanggal vizsgált.

Petezsákot még nem látott,de azt mondta minden rendben van 10mm-s a nyálkahártya.Felírt Utrogestan-t ,de sajnos csak holnap reggelre hozza meg a patika.

Ma viszont elég sok,illetve a tegnapihoz képest elég sok,de még mindig nem mensi jellegű barna váladék volt a betétemen,így azonnal mentem az ügyeletre.Persze mire oda értem megint nem volt semmi.Azt mondta az ügyeletes,hogy valószínűleg felszívódik,a nyálkahártyám ma már csak 7.6mm volt.Egyébként egy óriási paraszt volt...

Létezik,hogy 18 óra alatt 2.4mm csökkent a nyálkahártyám és valóban felszívódik a babám?Semmim nem fáj,a lelkemen kívül...

Valaki akinek hasonló esete volt?

Nem élem túl ha elveszítem,ugye van még remény?

Tudom,hogy beteges,de minden reggel tesztelek,és egyre erősebbek a csíkjaim,ez azért csak jelent valamit,nem?


2011. febr. 17. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 5hetes terhes vagy?nem lehet hogy kevesebb 4-3?

Ha tenyleg jol mertek es csokken a nyalkahartyad akkor sajnos...

azert ne vegyel ra merget el is merhettek.

2011. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 14 mm es a nyálkahártyám, és a dokim azt mondta, hogy alig vagyok 4 hetes.Nekem 3 hét múlva kell visszamennem uh ra.
2011. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Január 12.én volt az utolsó menzeszem.Innen számolom az 5 hetet.A ciklusaim 28 naposak.Talán késői peteérés lehet még,de nagyon megijesztett a doki.

Van olyan hogy nem jól mérnek?

Annyira félek.Annyira szeretném,hogy ne legyen gond...

2011. febr. 17. 18:27
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha kesobb volt ped akkor semmi gond nincs.

nyugi szedd az utrot,ha megall a barnazas

akkor minden okes.

siman elmerhettek,ne aggodj.

2011. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Másodiknak:Gratulálok!

Igen azért a te "paraméreteid" jobban hangzanak....

2011. febr. 17. 18:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Harmadik:Nagyon nagyon szépen köszönöm!Tényleg csak egy biztató szóra vágyom...
2011. febr. 17. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

nyugi,beszelj hozza ha ugy jobb.most nem tudsz mast tenni erte csak bizni benne,ha a rosznak meg kell tortenie megfog,nem rajtad mulik.

fogd fel ugy hogy minden okes,elmertek,minden rendben,legkozelebb mar szivhang lesz stb,csak igy lehet tulelni,es nem megkkattani.szer veteltem,5.sikerult.

2011. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*4szer
2011. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ne aggódj nem lesz semmi baj!:D Szerintem is késői peteérésről lehet szó. Amugy az utolsó mensim nekem január 8án volt, szal nekem se 4 hetesnek kéne lennem, hanem már legalább 6 nak. Ugyhogy biztos késői peteérés! Nyugodj meg!!!!!:D
2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Harmadik:Hogy élted túl 4x?Minden elismerésem!
2011. febr. 17. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!