Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzhártyám kézimunka során...

A szűzhártyám kézimunka során szakadt át, vérzett. Gondoltam ez egyszer forul elő. Nálam viszont nem, tegnap petting közben megint véreztem. Nem értem mi ez? Valki mondana valamit, mert szerintem ez nem normális. És NEM menstruációtól volt.19/L

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szija! de ez normális mivel nembiztos hogy áttszakadt akkor a szűzhártyád illetve az is előfordulhat h megsértett a srác valamit "ottbent" a kezével. Ez természetes. Nekem is volt ilyen.
2009. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nem ez teljesen normális. egy ujj vagyakár kettő nem tudja teljesen átszakítani a szűzhártyád. vérzés az viszont lehet. ha majd együtt leszel a barátoddal akkor is lehet vérzés mert igazából akkor fogja csak teljesen felszakítani.nálam is így volt azt hittem már nincs,:-( és volt!ne félj nincs baj! sok sikert továbbiakban
2009. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok,csak kicsit kellemetlen főleg h ő már az exem:(
2009. máj. 9. 17:52
 4/4 A kérdező kommentje:
És csak összekeveredtünk:(
2009. máj. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!