Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menstruációtól számított 5...

A menstruációtól számított 5 hetes terhesen 7,6mm nyálkahártya normális? Vagy tényleg felszívódik? Ugye nem? Van valaki aki ilyen helyzetben volt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétfőn teszteltem először pozitívat,még aznap el is mentem dokihoz,megnézett és 2 hét múlva kellett volna vissza mennem.

De tegnap muszáj volt elmennem,mert nagyon halvány barnás valami volt a tisztaságin.Persze mire oda értem,nem volt semmi....

Hüvely ultrahanggal vizsgált.

Petezsákot még nem látott,de azt mondta minden rendben van 10mm-s a nyálkahártya.Felírt Utrogestan-t ,de sajnos csak holnap reggelre hozza meg a patika.

Ma viszont elég sok,illetve a tegnapihoz képest elég sok,de még mindig nem mensi jellegű barna váladék volt a betétemen,így azonnal mentem az ügyeletre.Persze mire oda értem megint nem volt semmi.Azt mondta az ügyeletes,hogy valószínűleg felszívódik,a nyálkahártyám ma már csak 7.6mm volt.Egyébként egy óriási paraszt volt...

Létezik,hogy 18 óra alatt 2.4mm csökkent a nyálkahártyám és valóban felszívódik a babám?Semmim nem fáj,a lelkemen kívül...

Valaki akinek hasonló esete volt?

Nem élem túl ha elveszítem,ugye van még remény?

Tudom,hogy beteges,de minden reggel tesztelek,és egyre erősebbek a csíkjaim,ez azért csak jelent valamit,nem?


2011. febr. 17. 18:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Második:Köszönöm!

Csak annyira félek...

2011. febr. 17. 19:18
 12/14 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem értem,hogy miért múlik el a barnázás amire oda érek a dokihoz...Azóta hála az égnek semmi nincs,de elkezdett fájni a derekam...
2011. febr. 17. 19:19
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem is, mint a 19:08asnak jan 8án jött meg. Most vagyok 5 hetes és 5 napos. Folyásaim nekem is vannak, és mivel volt nekem is vetélésem, ami így kezdődött, egyből telefonáltam a dokinak, és megvizsgált. Ekkor 4 hetes és 4 napos. Ekkor 2 mm-es petezsákot látott, és felírt utrogestant. Holnap megyek lesgközelebb, holnap lesz5+6 napos. Remélem minden rendben lesz, mert megint kezdődik folyás szerűség, és olyan érzés, mintha megjönne.


Amúgy ha nincs görcs és vérzés, addig ne aggódj. Én is próbálom magam nyugtatni. Utrogestant mindenképpen szedd, nekem 2x2-t kell.


drukkolok neked is!

2011. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

tul lehet elni,nem tehetsz mast,mindig biztam hogy a kovekezo sikerul.


Annak orulj hogy elmulik es nem erosodik,na az lenne az igazan gaz.

ha most a te helyedben lennek elmennek hetfon dokihoz,ha minden okes es meglatnad a petezsakod te is megnyugodnal.

2011. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!