Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen csak megvastagodott...

6 hetesen csak megvastagodott nyálkahártya? Tesztek pozitívak.

Figyelt kérdés
A doki szerint baba lesz, 2 hét múlva kell visszamennem.Csak attól félek, hogy mivel későn fogant a cikluson belül, így majd az uh-n, illetve az afp-vel gond lesz.Vagy ilyenkor a méreteiből következtetnek majd a terhességi hétre?Már van egy babám,és tudom hogy halálra paráztatják a kismamákat ezekkel a méretekkel és vizsgálatokkal.
2011. jan. 14. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond az afp-vel, ultrahanggal. A 12 hetes uh pontosan megmondja a méret alapján, hogy mennyi idős a baba. (állítólag ilyen korban nagyjából ugyanakkorák a babák) Valószínűleg később volt peteérésed, és majd a 12 hetes uh alapján számolják majd a heteket.
2011. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratula!

Én is hasonlóan jártam, későn volt peteérésem. mensi alapján most lennék 11 hetes, de mindenki az első olyan uh alapján számol, amikor már látni lehetett az embryót és volt szívhang. Tehát ezek szerint most vagyok 9 hetes. :-)

2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Szóval korrigálnak:-)))Örülök hogy írtál kedves utolsó, mert egy kicsit aggódom,lesz-e ebből egyáltalán baba.
2011. jan. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!