Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint szedjek?

Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
A dokim nem mondott semmit. Lenkei vitaminjait ismeritek? 7 hetes vagyok.
2007. szept. 26. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenképpen olyat, amit az orvos felír!

Amúgy sok zöldséget és gyümölcsöt egyél!! Üdv

2007. szept. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben az időben fontos a sok vitamin!

Én nem mondom hogy szedj mindenféle vitaminokat szerintem elég csak folsavat és kálciumot szedned! Meg esetleg b6 vitamint!:) Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget de mindent moss meg alaposan!!! Mert így csökkenthető a toxoplazma fertőzés! És ha kutyát vagy maccsot simiztél azonnal moss kezet:)

Egy 14 hetes kismama:)

2007. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a HIPP Natal a legjobb, igaz még annyira új, hogy nem nagyon lehet kapni.98% gyümölcstartalmú, nem tartalmaz tartósítót és mesterséges szinezéket meg ilyeneket.Állítólag finom is.Kanalas, nem tabletta.
2007. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lenkeit szedem több mint 1 éve. Csak jót tudok róla mondani. Amíg nem szedtem betegeskedtem ( nem csak sima influenza ) Helikobakterem is volt de mára már nyoma sincs. Akkor győzőtt meg leginkább mikor Vírusos influenzát kaptam és akkor még csak a párom szedte. Minden nap bevetetett velem 1 adagot ( alap csomagot szedtünk akkor még ) és 3 nap alatt elmúlt a betegség. Nem folyt az orrom és nem is köhögtem. Azért jó a Lenkei, mert természetes alapanyagokból van. Ha többleted van akkor úgyis távozik.

Nah de miután elolvastam a könyvét "Cenzúrázott egészséget" akkor rájöttem mennyire igaza van. Jó lehet hogy van benne olyan ami a saját zsebére hajtja a pénzt, de a leírtak teljesen meggyőztek. Én csak ajánlani tudom. Nah de arról nem is beszéltem hogy a párom cukros és mióta szedi az inzulinjából és a vérnyomás csökkentőjéből is visszavettek.

Nem hiszem hogy ártanál vele a babának. De a honlapjukon van elérhetőség és meg is tudod kérdezni tőlük.

Gratulálok a pocaklakóhoz :)

2007. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan vitamint szedj, amiben megbízol. Pótolhatod a szükségleteidet zöldséggel, gyümölccsel is. Ismerem a Lenkei-féle vitaminokat, ajánlom az Alap csomagot. Én pár hónapja áttértem a Vitaminkirály termékeire, terhességem előtt is azt szedtem már, a vérképem kiváló, sok dicséretet kaptam érte. Ha a Lenkei vagy a Vitaminkirály mellett döntesz, érdeklődj náluk e-mailben vagy személyesen, biztosan segítenek a döntésben.
2007. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy a terhesség vége fele majd meglátjuk, hogy kell-e vitamin, addig egyek sok gyümölcsöt és zöldséget. A családorvosom ajánlotta, mikor rákérdeztem, de addig nem mondta, hogy szedjek folsavat az első 12 hétben.
2007. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 14 hetes vagyok. Már a terhességem elött is Lenkei vitamint szedtem. Amikor kiderült, hogy babám lesz én meg is kérdeztem e-mailben a Lenkeit, hogy mit ajánl. Azóta is az alap vitamint szedem és mellé még a KalMagot. Én egyébként elutasítom a szintetikus vitamint.

Sajnos volt epilepsziás rohamom és amióta ezt a vitamint szedem a gyógyszert teljesen elhagytam és rosszulléteim sincsenek. Én maximálisan meg vagyok a Lenkei vitaminnal elégedve és bátran merem ajánlani mindenkinek.

2007. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod minden szükséges vitaminhoz hozzájutsz akkor nem feltétlenül kell. Bár azt tudod ilyenkor nagyobb a szevezet igénye. Én szedem az Evitalt de nem minden nap. De még most jön a téli időszak, szükség lehet rá. A hipp navalról csak annyit, hogy most néztem meg és nem ír kalciumot, az pedig nagyon fontos most!
2007. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia.Én elgondolkoznék azon azért hogy ennyire ajnározzam a lenkeit.Elöször is az nem igaz hogy teljesen természetes mert az E vitamin benne szintetikus tuti, a C vitamin is azt mondja hogy tisztitott aszkorbinsav ami mint tudjuk SzentGyörgyi kisérleteiből , nem elég mivel a C vitamin felszivodását pont azok a Pvitamin és bioflavonoidok segítik elő amiket le szoktak tisztitani.Másrészt a lenkei vitamin nem egy jegyzett világszerte ismert termék, azt csupán hogy ilyen népszerű annak köszönheti hogy a saját termékeit egy kétes de hatékony botránykampánnyal vezette be .Azonkivül scientológus gurú is és ez számomra nem pozitivum.Szóval én a Pharmanex LifePak Prenatalt ajánlom ami tényleg természetes alapú és 130 elismert túdos kutatásain és összhangján alapul.Nem véletlenül ezek a vitaminok fogynak legnagyobb mennyiségben a világon. De természetesen ez se helyetesiti a zöldség és gyümölcsfogyasztást.ÜDV egy ötgyermekes anyuka
2008. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!