Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 21 hetes terhesen...

Normális, ha 21 hetes terhesen nem igazán érzem a baba mozgását?

Figyelt kérdés
UH-on megnézettem rendben volt minden vele de azért aggodom h mért nem érzem?!
2008. jún. 28. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem erzed eggyaltalan? Biztos neked vastag a hasfalad vagy kesobb erosodnek meg a mozgasok.En koran kezdtem erezni, szerencsesnek is mondhatom magam hisz meg a 20 hetet sem toltottem be es mar latni is lehet a kis kidudorasokat.Nem mindenki egyforma; a fo hogy megnyugodj hisz lattad is hogy minden rendben van vele,es barmikor megerezheted!Probalj furodni kicsit melegebb vizben attol nekem ugy beindult mintha ki akart volna bujni.Vagy este lefekveskor, fekudj hatadra es tedd a kezed a hasadra.Esetleg kicsit emeld meg a csipodet.Drukkolok hogy rugdosson nagyobbakat,hogy megnyugodj!
2008. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj. Én februárban szültem az első babát, és én is kb. a 21. hét környékén még mindig nem éreztem a babát. Akkor nekem azt mondták, hogy össze lehet keverni a bélmozgással, mert hasonló érzés, és hogy biztos azért nem érzem, mert első babám. Most várom a következőt. Kiváncsi vagyok, hogy így tapasztaltabban mikor fogom először érezni. Szóval ne aggódj. Nekem annak idején azt mondta a védőnő, hogy este, amikor már nyugi van, feküdjek le, és houzzam fel a lábam, és próbáljak a pocakomban történő dolgokra koncentrálni. Nekem ez sem hatott, de néhány napra rá megtörtént a csoda, és érzeni kezdtem a pici babócámat.
2008. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A harmadik babánkat várom, most vagyok 19 és fél hetes, néha rug a picim egy-egy nagyobbat, de csak 2-3 naponta. Én meg ezért aggódok, de egyszer ugyis beindul. A fiamnál először a 16. héten kezdődtek a mozgások, a lányomnál a 20. héten.

Te pedig ne aggódj, minden rendben van veletek, mert a dokid is ezt mondta, bízz meg benne!

A legjobbakat!

2008. jún. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!