Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kicsinek nem dobogna a...

Ha a kicsinek nem dobogna a kis szíve, azt észre kellene vennem?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok. Eddig volt hányingerem most már megszűnt. Azért aggódom, mert azon kívül, hogy érzékeny a mellem, nem érzem, hogy terhes lennék.
2007. szept. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a babazo.hu-n olvastam, hogy a hányinger nem kell, hogy legyen, attól mert terhes vagy, a lényeg a mellfeszülés! Ugyhogy nyugi!
2007. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elejétől fogva nincs hányingerem.Szerintem ez tipus függő.Ha van is a hányinger és a mell feszülés is elmúlik egy idő után.Ne agódj:)
2007. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az égvilágon semmi bajom nem volt a terhességem alatt! Se hányinger, se más! Ez nem baj. Gyönyörű, egészséges fiam van.
2007. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogok a 16. hétbe lépni. Semmi tünetem nincs nem volt hányinger, fáradtság is alig. Az első pár hétben volt mellfeszülés utána semmi. Hízni se nagyon híztam még, csak kb 2 kilót. Egyáltalán nem érzem amgam terhesnek. De ez tök normális! Ha baj lenne azt érzenéd/érezném, hidd el!
2007. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne ilyedj meg, én a fiammal végighánytam (elnézést) az első három hónapot, fájtak a melleim.

Most a második babámmal, alig van hányingerem, a melleimet is alig érzem:S-először én is nagyon megijedtem...

2007. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs terhességi tünet azt nem jelent sokszor azt, hogy nem vagy terhes, vagy elvetéltél. terhességi tünetek nélkül is lehetsz, egészséges terhes.
2021. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!