Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ágyékcsontfájdalom! Mit...

Ágyékcsontfájdalom! Mit csináljak vele? SOS!

Figyelt kérdés
nagyon fáj,néha alig bírok elindulni menni...

2013. aug. 2. 10:15
 1/8 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok
2013. aug. 2. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit:) nekem az segít, ha nem ülök sokat, azóta nem fáj annyira.
2013. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna azt kell mondanom szokj hozzá. Nekem az első terhességem során a 6. hónap körül kezdődött. Most a másodiknál már elég korán 3. hónap környékén. Most 36. hetes vagyok egy kicsit már könnyebb, de volt olyan időszak, hogy nem tudtam elindulni, felállni, mert olyan volt, mintha egy kést döftek volna belém.

2013. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amint megszülöd a babádat már el is múlik. Akkor majd más fog fájni egy darabig. Nekem is nagyon fájt. Sajnos a jó dolgokért szenvedni kell. De annál jobb lesz az eredmény.

Boldog babavárást!

2013. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. A 16. Hét környékén jött elő ez a probléma. Mondtam a dokimnak, de azt mondta, hogy a terhes nőket a dokik úgy kezelik, mint Indiában a szent teheneket, tehát hiába küld el ideggyógyászhoz, nem tud velem semmit tenni. Röntgen, ilyesmi szóba sem jöhet. Pihenjek. A patikában viszont ajánlottak egy homeos krémet, árnigél a neve.. Zúzódásokra, idegfáradtságra van. 3-4x masszírozva bekentem és lassan elmúlt. Hátha segít neked is!
2013. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

25. hétben vagyunk, épp ezt panaszoltam tegnap a dokimnak, mert nekem még a lábam is belezsibbadt, annyira belesajdult a gerincem. Azt mondta, hogy magas képzettségű gyógytornász tud kimozgatni, ha szükséges, de legalább keressek kismama gerinctornát, jógát és napi fél-1 órában csinálgassam, nyújtsak rá. Ma kezdem, még nem tudom, milyen hatása lesz, de reménykedem a javulásban, mert úgy indulok utamra minden ülésből, fekvésből, mint egy 100 éves öregasszony, vagy aki épp becsinált, görcsedve, pisszegve. Mozgás után jobb szokott lenni picit, de állni nem tudok huzamosabb ideig, mert a rossz tartás ráerősít a fájdalomra. Én épp ezt nézegettem, lehet, hogy kipróbálom (semmi kardio, természetesen! :))


http://www.youtube.com/watch?v=kSwYbmIMXxg

2013. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdj az oldaladra, és tegyél egy vastag párnát a térdeid közé. 10 perc után mehetsz is - nekem ez mindig bevált, bár nem egész napos a hatása :(
2013. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hja nekem is mozgás után jobb,de nem mindig.Elő babánál nem volt ilyen...

Most már nekem is jó pár hónapja van.

2013. aug. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!