Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyankor is ugyanúgy nő a...

Olyankor is ugyanúgy nő a méh, tágulnak a szalagok, szúrkál a has alja, és vannak tünetek, ha nem indul be a szívverés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne is gondolj arra,hogy bármi baj történhet. Csak pozitívan, és próbáld lekötni magad amíg nem mész a várva várt UH vizsgálatra.

Minden jót!

12 hetes kismami

2008. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jovo heten megyek. Igyekszem elterelni a gondolataimat, de hat azert naponta egyszer megfordul fejemben ez is. Ezzel a dologgal csak en vagyok igy, vagy mas friss terhes is gondol ilyen hulyesegekre???
2008. jún. 27. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy aggódsz, ezzel mindenki így van, mivel az első 12 hét igen 'necces'. Én is izgulok, és folyton figyelem magam... Mindig arra gondolok, hogy felnőtt koráig mindig lenne miért aggódni érte... úgyhogy próbáljuk meg élvezni az életünket.

Üdv. 7 hetes kismami

2008. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia


én elvileg 6hetes és 3napos vagyok, 2 napja voltam uh-on, de még a babót sem látták, nemhogy szívverést csak a 12millis petezsákot. Én is tiszta ideg vagyok, főleg azért mert mindenhol mást olvasok. megkérdeztem 2 nőgyogyit a neten, az egyik azt mondta, már a beágyazódás után 4héttel látni kellene, a másik meg, hogy minimum 14 millisnek kell lenni a petezsáknak, hogy lássák benne a babót. Úgyh türelem... Jövő héten kiderül... Drukkolok, h minden rendben legyen!

2008. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj az egyátalán nem tesz jót!!

Én már túl vagyok egy missed ab.-n és tiszta frászban voltam az első 12 hétben, aztán kiderült, hogy úgy vészeltem át, észre se vettem. Az elvileg 12 hetes uh.-n megállapították, hogy elmúltam már 13 is.

Kösd le magad és arra gondolj, hogy minden oké. Vigyázz magadra és a pocaklakóra, akkor nem lesz baj :)


16 hetes kismami

2008. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztatatast es a tamogato szavakat. Mar azt is jo tudni, hogy nem vagyok egyedul ezzel a paraval. Mindamellett erzem, hogy minden rendben van. Sok sikert es kitartast az osszes kismamanak!
2008. jún. 28. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!