Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem pecsétel? 18 hetes...

Miért nem pecsétel? 18 hetes vagyok

Figyelt kérdés
és még nem pecsételt a dokim a kiskönyvembe pedig fogadott dokim van. A növérem 14 hetes és öneki már van sok prcsétje. Ez nem lesz majd gond a gyesnél vagy a családinál?
2008. jún. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Összesen 4 pecsétnek kell lenni. Kérdezz rá legközelebb.
2008. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Legközelebb ha mész hozzá akkor dugd a könyved az orra alá és addig ne gyere el mig nem pecsétel bele, és kérd meg hogy azt is pecsételje le amit már eddig beirogatott. Vagy kérd meg az asszisztensét hogy pecsételjen.

2008. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a magandokim ugyanaz, mint akihez hivatalbol kellene jarni terhesgondozasra, ezert eddig a terhesgondozoban meg se kellett jelennem (kiveve AFP ilyenek) hanem a maganrendelojeben pecsetel.

Nem fordulhat elo, h kulon a terhesgondozoba is kene menned ilyenkor?

Ha butasagot irtam, elnezest!!! Csak probaltam kiokoskodni, mi lehet. Mert ugy hallottam, a 4 pecset a terhesgondozobol kell.

2008. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De még nem is írt bele semmit abba még csak a védönö írt ö csak nyomtatni szokott és azt ideadja és azt mondja adjam oda a védönönek és a védőnö azt írja a kiskönyvbe.
2008. jún. 27. 12:18
 5/6 A kérdező kommentje:
A 3.válaszolónak ha hívom hogy kell mennem ö mindig azt mondja hogy a magánrendelöbe találkozunk én is csak az afp voltam a korházban.
2008. jún. 27. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

NE AGGÓDJ! Akkor sem lesz baj, ha egyetlenegy pecséted sem lesz! Nekem sem volt!

Az én dokim utálja a védőnőket ( az én dokim is fogadott)! Mert szerinte mindennel csak ijeszgetik a kismamákat. Valami azért lehet benne...

Én a harmadik kisbabánkat várom. Sem a fiammal, sem a lányommal a terheskiskönyvbe nem pecsételt, mindig csak a nyomtatott papíruszokat adta. Amikor megszültem, akkor ő írt egy külön igazolást, mely szerint 4x megjelentem nála terhesgondozáson. Ezt az igazolást az OEP-nél elfogadják és semmiben nem szenvedsz kárt, mert ugyanúgy kapni fogod a tgyást, gyedet, gyest, családit...

Az én dokim nem szeret bíbelődni a terheskiskönyvvel, írogatni bele meg ilyesmi; sok a terhes kismamája és egyszerüen nincsen rá ideje sem.

Most vagyok 19 hetes és csak hétfőn megyek a védőnőhöz, hogy a terheskiskönyvet elkérjem. Nekem a dokim azt mondta, hogy majd csak az AFP után menjek a védőnőhöz, mert akkor már 90%, hogy szülünk.

A legjobbakat!

2008. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!