Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes valaki, és minden...

Ha terhes valaki, és minden rendben van (nem görcsöl, nem vérzik, nem pecsétel) , akkor is előfordulhat, hogy minden tünet nélkül elhal a magzat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,főleg az elején.Késöbb már jobban vannak tünetei a vetélésnek!
2008. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, annyira rettegek ettől!!! Ez a 8. hét. ((-:

Eddig azzal nyugtattam magam, hogy akkor biztos lenne valami tünete neki, ha baj lenne, de ezek után...

2008. júl. 17. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet baj, ezt mondogasd magadban. Én is végig paráztam az első 12 hetet, de most 21 hetesen sem sokkal jobb a helyzet. Próbálom megbeszélni a fiammal, hogy maradjon szépen a pocakban, és növekedjen nagyra, majd 4 hónap múlva kijöhet. Tedd ezt Te is, beszéld meg vele, és ne gondolj rosszra! Nyugodt babavárást:))
2008. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért a 8. hét már valami. Ha van szívhang, akkor csökken a vetélés kockázata.

Próbálj megnyugodni. nekem semmi tünetem nem volt, és nincs, kivéve azt, hogy mindig álmos vagyok, és már a 12. héten vagyunk.

2008. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először 6+1 hetesen voltam dokinál, akkor szívhang még nem volt, petezsák, szikhólyag szépen látszódott. Azt mondta, hogy ne izguljak a szívhang miatt, van még idő. Legközelebb 9+1 hetesen, 28án megyek (az még másfél hét!)

Reggeli émelygés+mellfeszülés és egész napos fáradtság, álmosság gyötör (csak szerencsére), rengeteget alszom.

Remélem minden rendben lesz, tudom, hogy attól, mert izgulok rajta, nem változik semmi.

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.

2008. júl. 17. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
szia nincs semmi gond ha elhalt volna a baba annak tünetei vannak
2008. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utsó válaszolónak üzenem, hogy sajnos tapasztalatból tudom, hogy semmilyen tünetekkel nem jár ha vkinek missed abortion-a van. Ennek ez a "lényege" - elmaradt vetélés, ezért kell műszeresen befejezni!

Én 8 hetesen voltam először, akkor már az embriónak nagyobbnak kellett volna lennie, mint amekkora nekem a petezsákom volt. Sajnos műsz. bef. lett a vége.

De próbálj meg arra gondolni, hogy Veletek minden tuti lesz!!! Ne parázz előre, sok sikert! :-))

2008. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!