Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindegy hogy orvos vagy...

Mindegy hogy orvos vagy védőnő pecsétel?

Figyelt kérdés
A fogadott orvosom még egyet sem pecsételt, de nálunk a védőnő rendelőjében is van orvos, és eddig ő pecsételt bele. Ebből kell négy?
2008. máj. 19. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nodoki pecsetel es a konyvben meg is van a negy adatok es pecset helye..
2008. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Négy gondozási pecsét kell.A várandós anyák gondozását a szakorvos,a védőnő és a háziorvos közösen végzik.Amúgy a szakorvosod majd a szülés után ad egy papírt,ami egy igazolás,hogy rendszeresen jártál hozzá gondozásra.Nekem nincs fogadott dokim,és nekem minden vizsgálatkor pecsételnek.
2008. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

szia!

4 védőnői és 4 orvosi (nőgyógyász) pecsét kell, amennyiben nem lesz koraszülött a babóca. ha koraszülés lenne véletlenül, akkor kevesebb is elég. az én dokim sem nagyon akart pecsételgetni, de aztán mondtam neki, hogy írjon már bele párat, mert zrikál a védőnőm :D. így megvan a 4 ettől is , meg attól is :). csak leleményesen ;). amúgy szüléskor a doki adni fog egy papírt is, hogy minden kötelező vizsgálaton megjelentél, de jobb a békesség, legyen inkább pecsét is!

üdv

34 hetes mami :)

2008. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!