Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell tennem ha rosszul...

Mit kell tennem ha rosszul vagyok ebben a hőségben? Eléggé szédülök, nem nagyon kapok levegőt, furán támolygok. Van valami praktika?

Figyelt kérdés
34. hétbe léptem és elég rosszul vagyok. A baba ebből ugye nem érez semmit? Szédülök, meg úgy érzem mintha fejbe vágtak volna valamivel. Egész nap csak feküdni tudok. De gondolom ez normális ebben az időben?
2013. júl. 29. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy leesett a vérnyomásod, vagy felment. Én hűteném magam, zuhany, stb. De ha szokatlanul rosszul vagy, nem árt, ha lát orvos.
2013. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy frissítő zuhany, vagy ülj be egy kád elviselhetően hideg vízbe!


ÉS IGYÁL SOK SOK FOLYADÉKOT AMI INKÁBB VÍZ


Én ma már megittam 2 liter vizet, és a lányommal 4X pancsiztunk a kádban (panel hiányában, csak ez van)

2013. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ittam kávét meg hideg zuhany is volt, egy fokkal jobb. De ha ez lesz egész augusztusban akkor én beadom a felmondásom :) Kibírhatatlan ez a hőség...
2013. júl. 29. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, egyszerűen napközben fekvésen kívüll alig csinálok valamit. Éjjelente rosszul alszok, többször járok pisilni, 6-kor csörög az óra, készitek reggelit a páromnak, leviszem a kutyákat sétálni, boltba megyek utána a lakásban tevékenykedek. Ez mind addig működik amig a meleg még elviselhető. Dél és 1 óra között már használhatatlan vagyok, tetőtéri lakásban lakunk, sokszor semmit nem mozog a levegő. Estefelé kezdek megint aktiválódni amikor már hűvösebb van. Ami nekem segiteni szokott az a sok hideg viz, behűtött görögdinnye, hideg gyümileves, fagyi :) ezen kivül a majdnem hideg zuhany. 35 hetes km.
2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Ilyenkor a kávé se a legjobb megoldás, mert vízen von el a szervezetből! Hűts be citromos vizet! Nekünk 6 liter van folyamatosan bent! Sokat iszunk!


Én most vagyok 25 hetes, de a lányom mellett aki 23 hós nem hagyhatom hogy rosszul legyek!


Alap esetben nem iszom sokat, de most annál többet!

2013. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is citromos vizet iszom, már 2,5 literrel megittam ma... Enni nem nagyon tudok, de a vitaminokat bevettem. Vas, kálcium és magnézium. Meg minimális étel, egyszerűen rosszul vagyok ha ilyen melegben enni kell....
2013. júl. 29. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legrosszabb az egészben,hogy nem kapok levegőt..azon nem tudok sehogy sem segíteni...se a zuhany,se a ventilátor semmi sem segít...de végre jön a lehűlés.:)
2013. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez van szegény páromra szakad a mosogatás is :) bágyadt levert vagyok esek össze...nyugi csajok lassan jön az enyhülés 10 fokkal kevesebbet mutat holnaptól a hőmérő


28 hetes kismama

2013. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pihenj és igyál sokat.

Milyen ééééérdekes, hogy terhesen nem szabad hideg vízzel sem zuhanyozni, se abban fürdeni, mert elindulhat a szülés. De itt meg azt javasolják. Persze, tuti jóóóó a felhevült testednek ha hideggel zuhanyzol!!!!!!!!!

Aztán ha vmi baj lesz, akkor....????

Langyos zuhany max.

2013. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de azért írtam, hogy elviselhetően hideg! Nem azt hogy jéghideg vízzel tusoljon le! :D A kettő között marha nagy a különbség!


2. terhességem, de ezt még nem hallottam, hogy hideg vízzel nem lehet tusolni mert beindítja a terhességet!


2-es vagyok

2013. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!