Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden töltöm a 40hetet, a...

Kedden töltöm a 40hetet, a babám semmi jelét nem mutatja hogy ki szeretne bújni. Mit tehetnék? Valami jó praktika?

Figyelt kérdés

múlt héten voltak jóslóim,de abba maradtak.

Már próbálkoztunk szeretkezéssel,nagyon sokat mozgok még mindig.nagyon szeretném már hogy megszülessen.


2013. ápr. 13. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom,hogy hiába minden.Ha nem akar jönni nem fog.Lépcsőzz sokat nekem ezt javasolták a kórházba mikor be kellett feküdnöm a 41. hét leteltével.Nekem se a szex se a lépcsőzés nem indította meg,csak az oxitocin.10 nappal túlhordtam.
2013. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát köszi :(

Pedig már nem bánnám ha ki akarna jönni a drága..

Várom a további tapasztalatokat!

2013. ápr. 13. 13:08
 3/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Én is mindent megtettem tényleg.:(

Tudom,hogy már nehéz de nemsokára a kezedben tarthatod.:)

Könnyű szülést.

2013. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ez volt. Próbálj meg sokat lépcsőzni, forró fürdőt venni, pároddal összebújni. Hidd el, megéri ezekkel próbálkozni, mert minden jobb, mint az oxitocin és a mesterségesen elindított szülés!
2013. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerelmeskedjetek sokat:)


jobb ha természetesen szabadul fel az oxitocin (ölelés, szerelmeskedés, érzelmi megnyílvánulások szabadítják föl)

2013. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hú, emlékszem a kisebbik fiamra.Azt mondták mivel az első koraszülött volt (36 hétre) a 2. is az lesz.Na engem 38 hetesen befektettek, mert faros volt (persze mire befeküdtem már megfordult és úgy is maradt, de már nem engedtek haza).

Már a 40 héten is túl voltunk, lépcsőztem, tornáztam, próbáltam 2x a bábakoktélt is, még ki is lógtam férjemmel a kórházból egy kis "rásegítésre" :D... de semmi.2x indítottak, azt hittem lekaparom a festéket a falról, de akkor sem történt semmi, nem is tágultam.Végül 41 hetesen az orvos császár mellett döntött.

2013. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kata-89 ***** válasza:
Ne lépcsőzz, nincs értelme, csak elfáradsz. Szeretkezéssel próbálkozhattok, de nem biztos, hogy beválik. Feküdj bele egy nagy kád forró vízbe, nekem az indította be, illetve szombati nap kezdődtek a jóslók, hétfőn még zárt volt a méhszáj. Kedden befeküdtem a kádba, erősödtek utána a fájásaim, éjjel meg is szültem. A forró víz puhítja a méhszájat, nekem segített, bár én nem akartam megindítani a szülést, csak a fájdalmat akartam enyhíteni. De ha rám hallgatsz, kivárod türelmesen az érkezését. Tudom, hogy nehéz, de úgyis akkor jön, amikor jönni akar! :) Kitartás és könnyű szülést!
2013. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket,és a válaszokat!
2013. ápr. 13. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Forró vízbe ne feküdj.A dokim szerint leválhat a méhlepény és bevérezhetsz.
2013. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na megvan már a baba?
2013. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!