Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy a hátamon...

Mit tehetnék, hogy a hátamon szép legyen a bőr?

Figyelt kérdés

Sajnos a hátamon elég sok pattanás jön ki, és nem tudok ellenük mit tenni. Az arcomon is szokott lenni, bár ott szerencsére kevesebb, főleg mostanába amióta elkezdtem kecsketej szappant használni rá, hogy azzal mosom meg, és fürödni is szoktam vele, de a hátamra nemigazán használ. Nincs rá valami praktika? Nagyon utálom, hogy ilyen, főleg nyáron amikor még látszik is, még ha a napfény valamennyire el is tünteti..

17/L



2013. febr. 5. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A szoláriumot nem próbáltad még? Nekem a karom volt elég csúnya, és szépen rendbe hozta...
2013. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta sokat, de nem merek elmenni, mert a hátamon van 1-2 nagyobb anyajegy, meg úgy alapból sok anyajegyem van sajnos:( Pedig kipróbálnám a szolit szívesen, mert a bőröm is elég fehér..
2013. febr. 5. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kevesebb tejtermékeket fogyasztani. Emiatt ugyanis kialakulhatnak.
2013. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kipróbálom hátha javul valamit!
2013. febr. 5. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
SAjnos így télidőben ,még több pattanás jön elő, befülled a bőr a sok ruha alatt. Használj egy "általános" szappant, hagyd 2-3 percig a bőrödön, aztán mosd le. A szoli egyébként tényleg jó, rövid ideig, pár alkalommal nem lesz gond.
2013. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) De így is elmehetnék szoliba, hogy sok anyajegyem van? Nem kéne félnem tőle? Eddig nem mertem elmenni pont emiatt, pedig tényleg csak néhány alkalomra gondoltam én is, de nem káros már az is nagyon az ilyen bőrnek?
2013. febr. 6. 15:09
 7/8 anonim válasza:
Amúgy anyajegyeket menny és szedesd le bőrorvossal. Nekem is volt a hátamon 2 nagyobb meg 1-2 kisebb, elmentem bőrorvoshoz kb 10 percig tartott az egész, csak annyit csinál hogy odatart vmit forró elektromos cuccot, az fellazítsa ő meg lekaparja. 1-2 másodpercig fáj de semmi olyan amit ne bírnál ki. Utána pár napig nem zuhanyozhatsz, meg mivel az izzadás nem tesz jót ezért addig kell megcsinálnod amíg nem lesz meleg (tehát nyáron már nem fogják megcsinálni), ez azért fontos hogy szépen behegedjen. Utána már nem lesz vele gondod, hidd el megéri.
2013. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez elég jól hangzik, köszi a választ!
2013. márc. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!