Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ezzel tényleg ekkorát...

Most ezzel tényleg ekkorát árthattam neki?

Figyelt kérdés
Hétfőn strandolni voltunk tesómmal,és ugrottam vele egy seggest a vízbe. Édesanyám mondta akkor hogy ez nem volt túl jó ötlet,aztán elmeséltem ismerősöknek akik teljesen föl voltak háborodva,hogy hogy lehetek ennyire nagyon felelőtlen,meg is halhat a babám.Most tényleg ezzel ekkorát árthattam neki? :( 15+2hkm
2013. júl. 25. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lehet ebből zárt méhszáj esetén. 12 hét után már nagyobb biztonságban van a baba, legalábbis az ilyen mechanikai hatások kevésbé ártana neki. Sok sportoló nem hagyja abba az edzéseket pusztán azért, mert terhes. Ismerek egy 36 éves nőt, aki még a 8. hónapban is hetente háromszor aerobicra járt. Az ő szervezete ezt szokta meg, neki ez nem gond, és a babának sem. Én meg a bugyimat alig tudom már felvenni 37 hetesen! :)))
2013. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.De én akkor is úgy gondolom hogy a terhesség nem betegség,ettől függetlenül ha hiszitek ha nem borzalmasan parás kismama vagyok,mindentől óvóm magunkat,de ebben én nem láttam semmi rosszat.Kb 1m magasból ugrottam,én sem érzem a vízbeesést hát akkor a pici hogy érzi? Erre nem kaptam még választ és azért nem értem miért árthattam volna neki??
2013. júl. 26. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!