Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ezzel tényleg ekkorát...

Most ezzel tényleg ekkorát árthattam neki?

Figyelt kérdés
Hétfőn strandolni voltunk tesómmal,és ugrottam vele egy seggest a vízbe. Édesanyám mondta akkor hogy ez nem volt túl jó ötlet,aztán elmeséltem ismerősöknek akik teljesen föl voltak háborodva,hogy hogy lehetek ennyire nagyon felelőtlen,meg is halhat a babám.Most tényleg ezzel ekkorát árthattam neki? :( 15+2hkm
2013. júl. 25. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!Elég sok minden körbeveszi és védi a babát a pocakban!De azért a jövőben jobban figyelj oda mit csinálsz!

Jó babavárást!

2013. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom,de a hétvégén megyünk kirándulni és a dokim kikötötte,hogy úszkálni szabad,de ugrálni szigorúan tilos!!!Én tuti betartom,nekem nem ér annyit az egész,hogy valami baj legyen,főleg így,hogy az orvos külön felhívta rá a figyelmemet...Kívánom,hogy minden rendben legyen,de kismamaként azért lehetnél kicsit felelősségteljessebb (ezt nem szitkozódásként írom,csak tanács) 10hkm
2013. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 hetes kismama ne ugráljon vízbe én is ezt mondom. Ahogy ugrod azt a seggest 1. a hüvelyen keresztül a víz felnyomódik, 2. ahogy vízbe érsz a hasadat erős ütés éri (be is pirosodik akár terhes vagy akár nem). Én alapból nem mennék strandra, esetleg nyílt vízi strand jöhetne szóba (Balaton, Velencei tó). A strandvíz tele van vegyszerekkel és a kis mama alapból nagyon fogékony a fertőzésekre ami szintén ott tanyázik a vízben. És azt már csak tényleg zárójelben jegyzem meg, hogy a napsugárzás sem tesz feltétlen jót a babának, mert az is sugár. Kell napozni, kell strandolni, kell jól érezni magadat, de valóban máskor gondold át mit teszel.
2013. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A hasamat nem érhette ütés,mert a térdeimet felhúztam a hasam elé,úgy érkeztem vízbe.Azóta rájöttem hogy rossz döntés volt,de nem gondoltam hogy ezzel ártok neki :(
2013. júl. 25. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
A strand eleve nem valò kismamának.Az ugrálás meg főként nem.Baj lehet nem történt,mert azt észreveszed jobb esetben. A következő hetekben legyél figyelmesebb. Egy életért felelsz.
2013. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs anaszod semmi akkor valószinüleg nem történt baj de lehetett volna. Tényleg nem kellett volna. A másik a fürdés téma, ez vitatott. Soakn fürdenek sokan nem. Én szerintem nem fürdenék legfeljebb tengerben, medencében tóban nem. Eleve volt évekig tartó hüvely candidám igy van rá hajlamom sajnos hogy elkapjam a gombát ami ugye terhesség alatt még gyakoribb a megváltozott hüvely Ph miatt. Sok olyan nő szenved hüvelygombával terhesség alatt akinek sosem volt elötte. Mivel mi sok éve várunk babára igy tuti nem kockáztatnék valami fertőzést. Sajnos van rá rossz tapasztalat egy úszó edző ismerősnél.
2013. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincsen panaszom semmi,néha picit görcsöl a hasam alja meg fáj a derekam,de ezek eddig is voltak.
2013. júl. 25. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Több mint 11 hetesen aquaparkban voltam,csúszdaztam meg minden.

A napokban 15 hetes leszek és minden rendben a bébimmel.

Nyilván nem szabad durva dolgokat csinálni,de nem is szabad a lakásban ülni 9 hónapig.Szerintem.

2013. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy? Csak azért mert meglepő, hogy kismama vízbe ugrál? Valahogy ilyet még nem hallottam. Szinte mindenki annyira óvja ilyenkor magát. Le vannak lassulva, szinte sétálva közlekednek, megnyugszanak.
2013. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as! Attòl mert valaki odafigyel magára és a babájára,nem azt jelenti hogy akkor bevan gubòzva 9 hònapig....Rengeteg olyan elfoglaltságot lehet találni,amit kismama is csinálhat...

A terhesség és a vìzbe valò ugrás,főleg segges,valahogy nàlam nem jön össze..Egy várandòs nő nem csinál ilyet,ha lehet a babàbak baja velőle,hanem.

2013. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!