Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hetes terhes vagyok nem...

26. hetes terhes vagyok nem tudok aludni csak laposon és háton baj ez?

Figyelt kérdés
Mert ugy érzem pár napja ,hogy valmi igy most már nem stimmel !! milyen alvási pozt javasoltok ?? ha oldalra találok feküdni a kicsi azzonal rugdalni kezd és félek ,hogy talán mert rá fekszek valamilyére , ez normális ??segitsetek kérlek válaszaitokkal !! elöre köszike mindnekinek !
2008. jún. 26. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyi idősen már nem szabadna hanyatt feküdni! Elnyomja a baba a lepény artériát és ezáltal nem jut elég vérhez és oxigénhez. Ugyanakkor te is rosszul érezheted magad.

Ártani nem tudsz az oldalt fekvéssel mert ugye ott a hasad és a baba közt a magzatvíz ami megvédi a babát. Ilyenkor már igy is kell feküdni, a legjobb a bal oldal. Nekem is addig-addig kell forgolódnom, helyezkednem mig abba nem hagyja a bökdösést.

Szóval ne aggódj!


Üdv: 37 hetes kismami

2008. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Oldal fekvést javaslom akkor. A babád jelezni fogja mikor valami nem tetszik neki, és zavarja a póz, ilyenkor fordulj át a másik oldaladra. Nem lesz semmi baja az oldal fekvéstől. Egyébként én feküdtem a hátamon, addig amíg kényelmesnek éreztem. Úgy feküdj, ahogy neked kényelmes. Ha valami testrészét vagy más gond miatt a babád úgyis rugdosni fog. Hidd el jeleznek ha nekik valami nem tetszik. Feküdj oldalra nyugodtan.

Egy 9 hónapos baba anyukája

2008. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha nem kap elég oxigént és vért attol lehet valami baja ??
2008. jún. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!