Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? 9 hetes vagyok....

Mi lehet ez? 9 hetes vagyok. Tegnap is és ma is olyan furcsát éreztem a hasamban...

Figyelt kérdés
...nem a méhemnél, hanem jóval feljebb. Inkább a beleknél. Egy pillanatra belenyilalt. Olyan, mintha valaki belülről hasbavágott volna. Nyílván nem a baba, de mitől lehet ez? Egyáltalán mi ez? Ráadásul nagyon fel vagyok puffadva is, pedig nem is eszek sokat.
2008. jún. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
a puffadás a megváltozott emésztéstől van, ez tök természetes, nekem is volt. Vegyél Espumisan-t az használ. És ne igyál szénsavasat még pezsgőtablettát sem, mert én pl (most már) csak a Calcium Sandoz után puffadok fel. De nagyon durván!
2008. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Akkor ez a fura nyilallás is a puffadástól van?
2008. jún. 25. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10 hetes vagyok és én is éreztem azt amiről te is írtál! Szerencsére pont akkor mentem el a dokimhoz, aki természetgyógyász is egyben és kitapogatta ahol éreztem a fájdalmat és mondta, hogy a nyilalásnak semmi köze a babához, a belek okozzák. Nekem konkrétan ott fájt, ahol a vastag és a vékony bél találkozik! Lelassul a bélmozgás és emiatt van az egész! Én is nagyon megijjedtem, mert nekem például nagyon erősen belehasított, volt hogy egy egész napon át folyamatosan és mindig ugyanazon a ponton! Szóval ne aggódj, nincs semmi baj!

Boldog babavárást! :)

2008. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy ilyeneket más is érez és, hogy nem jelent bajt!

Jó, hogy van ez az oldal!

Én mindent megbeszélek a férjemmel, de ilyen dolgokban nem nagyon tud mit mondani. Ő még nem volt terhes:-)

Minden szépet és jót kívánok Nektek! És mégegyszer köszi a megnyugtató válaszokat!

2008. jún. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!