Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes ikres kismama vagyok....

20 hetes ikres kismama vagyok. Este szúró, nyomó érzést éreztem a hasamban. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Középen a köldököm környékén éreztem.Ha nyugodtan feküdtem nem volt semmi csak ha megmozdultam olyan volt mintha belenyilalt volna.Kb.egy óra alatt elmúlt.

És lent a szemérmecsontomnál is éreztem,hogy "feszül".De az iss lemúlt.Vagy olyat ehettem?Ettem egy kics cseresznyét meg este újhagymát?


2011. máj. 26. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az,hogy nő a pocakod. És húzódik minden odabent.

Én már 29-30. hétben járok, szintén ikerterhes vagyok, és néha nagyon húzódik odabent. Van,hogy még feküdni sem tudok annyira.

Boldog babavárást kívánok neked, és gratulálok az ikrekhez.

Tudod már hogy milyen nemüek lesznek? Nekem fiaim lesznek, Bence, és Tomi. Már nagyon várjuk őket...:)

2011. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, sőt egy ideig ha egy ponton megnyomtam vagy ott vizsgáltak uh-gal, nagyon fájt, mint egy lila folt, pedig nem volt semmi sem ott. Aztán elmúlt.

Ha jelenkezik újra, v nyugtalanít, kérdezd meg a dokid legközelebb.

Cseresznye nekem be szokott zavarni, kicsit görcsbe rándul a hasam tőle.

Vigyázz mahgatokra!

9 hós ikerfiúk anyukája és egy 2,5 éves csajé

2011. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!