Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+3 napos kismama vagyok,...

15+3 napos kismama vagyok, vastag testalkatú. Érezhetem már a babámat? Este, lefekvés után éreztem valami furcsát lent a hasamban, mintha apró korgások lettek volna. Ez már lehetett a babám mozgása?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a vekony holgyek elso babajukat megerezHETIK 16. het korul, atlagosak 20.het korul, teltebbek akar egy-ket hettel kesobb.

Viszont en is telt vagyok, es 19 hetesen mar ereztem, szoval elteroek lehetunk nagyon egymastol.

Mondjuk szereintem meg ne mazt erzed, de ez majd kiderul egy honap mulva, h az volt-e :)

2008. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Én is nagyon telt vagyok(105kg). 16 hetesen éreztem előszőr a baba mozgását.
2008. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, és 16+2 naposan éreztem először, és az érzés teljesen egyértelmű volt (első baba), úgyhogy lehetséges!
2008. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!