Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes kismama vagyok....

39hetes kismama vagyok. Tegnap valami pukkanást éreztem a hasamban mi lehetett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem folyik semmi, akkor nincs gond. Magzatvíz szivárgást jelző betétet lehet kapni a patikában. Ha aggódsz, hívd fel az orvosodat, vagy a kórházat, ahol szülni fogsz és kérd a szülőszobát. Ők biztosan tudnak segíteni.
2009. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bea24 ***** válasza:
Szia! Én 38 hetes vagyok, de már hetek óta pukkanásokat hallok a pocakból... :S olyan, mintha kattogna a pici csontja, de az nem lehet, mert még nagyon rugalmas neki. Én is feltettem ezt a kérdést nem rég, sokan válaszolták, hogy hallanak ilyen hangot, de megnyugtattak, hogy nincs baj. Te se aggódj, minden rendben a picikéddel. :) Könnyű szülést kívánok!
2009. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyen hangot a pocakból az utolsó hónapban, naponta többször. A dokim nem tudott mondani semmit. Kérdeztem, hogy nem a csontja ropog-e a kicsimnek, erre ő poénosan megjegyezte, hogy ha nem egy anakonda vagyok, akkor semmiképpen. Egy másik nődoki meg azt mondta, hogy lehet, hogy a picim ahogy a magzatvízben "pancsol", azt hallom. Érdekes, hogy nem tudnak rá magyarázatot adni, de mint utóbb kiderült, semmi bajt nem jelent. :-))
2009. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!