Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok tegnap ota...

36 hetes vagyok tegnap ota kevesebbet mozog a babam, mi lehet enek az oka?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Erre több válasz is van.

Az egyik és legegyértelműbb magyarázat,hogy a kicsi babának nincs már annyi helye,hogy ficánkoljon anyuka pocijában és csak egy-két kéz vagy láb nyújtással jelzi anyukának,hogy minden rendben csak fogy a hely odabent.

A másik és aggasztóbb válaszom amit a védőnők is elszoktak mondani lehet hogy rátekeredett a kis nyakára a köldökzsinór és azért mozdulatlan szinte egész nap. Aggogdalomra azonban semmi ok ne félj :)Ha azonban egy két napig egyáltalán nem ad magáról jelet a baba azonnal fordulj az orvosodhoz!Minden jót nektek!6 hetes kislány anyukája.

2008. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azrt ne riogassuk rögtön az ember lányát..Ebben a melegben nem csoda ha kevesebbet mozog,nekem is kevesebbet mozog,próbáld hűteni magadat.Én egy kis törülközővel törölgetem magamat ez tettszik is a babának,ma pl sokkal többet mozgott.Amúgy most nekem is kevesebbet mozgott a napokban-viszont az igaz,hogy be kell jelentkezzen legalább kétszer egy nap,hogy minden okés.Ha egyáltalá nem mozogna akkor irány a kház!!amúgy tényleg kevesebb a helye és sokat is alszanak állítólag szülés előtt,sztem ha mocorog néha ne aggódj és hűtsd magad és igyál sok vizet,nekem ez bejött .HA kevesebb folyadékot viszek be nem is olyan aktív.37hetes kismama
2008. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!