Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mozog kevesebbet a...

Miért mozog kevesebbet a picur? Holnap töltöm a 34hetet, tegnap és ma is sokkal kevesebbet mocorog.

Figyelt kérdés
Tegnap még védőnőnél is voltam,hogy hallgassunk szívhangot,de az tökéletes.Lehet,hogy az időjárás miatt?Másnak is van így?
2009. máj. 7. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi.A babád már nem igen fér el odabent,ezért kevesebbet fog mocorogni,de az kicsit keményebb lesz.
2009. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!én is holnap leszk 34 hetes,nekem is keveset mocorog mostanában.Nem tudom miért!Reméljük nincs semmi baj!Szép babavárást!Hogy vagy?Izgulsz??
2009. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb terhes vagyok, de tegnap óta nekem is keveset mozog. Biztos a fronttól van.

Boldog babavárást!

2009. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A második válaszolónak:Jól vagyunk,csak már nehezen mozgok.Izgulok is,de azért már nagyon várjuk a kisfiamat.Neked mi lesz?Jó babavárást még erre a pár hétre!
2009. máj. 7. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, biztos a front is közre játszik, nekem is tegnap nagyon lusta volt, ma se viszi túlzásba! De reméljük semmi bajuk! Üdv: 36 hetes kismama
2009. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia 2.vagyok!kislány lesz!már mi is várjuk.-)én is nehezen mozgolodom,de még azért pörgök ithon,takaritás fözés mosás stb...remélem nem lesz gond!
2009. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!