Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap töltöttem a 31 hetet,...

Tegnap töltöttem a 31 hetet, de kb 2 hete annyira erösen mozog a babám, hogy szinte megijedek. Ez mitöl lehet? Pedig azt mondják, h ilyenkor kevesebbet, és tompábban kéne mozognia, mert nem sok helye van. Most akkor mi igaz?

Figyelt kérdés
bár örülök,hogy sokat mozog,és erösen,de ez kicsit ilyesztö.amikor fekszek pl.jobb oldalt,akkor direkt csak ott rúg,én meg féltem öt,és ezért 10 percenként forgolódok.szerintetek?
2009. okt. 29. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem végig a terhesség alatt rengeteget mozog a kislányom. Mindenhol olvasom, hogy a babák a nap 95%-ában alszanak...hát, nekem pont fordítva, még éjjel is felébredek rá, hogy ficánkol. Arra számítottam, hogy egy idő után, ha kisebb a hely akkor nem mozog majd ilyen erősen. Ez a 33. hét és talán még intenzívebb a mozgás, mint eddig. Említettem az orvosnak, azt mondta örüljünk neki, az a jó, ha aktív a kisbaba és hogy a lassulás a hely szűke miatt csak az utolsó néhány hétben várható.

És miközben írok a babám folyamatosan biciklizik a hasamban most is...:)

2009. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is néha furcsállom ezt a rengeteg mozgást, nálam is így van. Dehát ki tud kiigazodni? Egyszer az a bajunk, ha pár óráig alszik, és nem mozog, aztán meg az, hogy állandóan mozog... A páromat ezzel már kikészítem :o)

Én is azt hittem, hogy a 30-32 hét után már nem fog annyit mocorogni. Hát... hol itt egy láb, hol ott egy fenék, hol egy térd, sokszor úgy érzem, hogy a köldököm keresztül akar kikucskálni :o)


Én konkrétan az ilyen fura remegő mozgásokkal nem vagyok kibékülve, az nem tudom mi lehet, mikor az egész pocim beleremeg, mintha a babót kirázná a hideg....


De egyébként örülj neki, ha sokat mozog, mondjuk mikor aludni készülnél, igen kicsit kellemetlen, de biztos megtaláljátok azt a pózt, ami mindkettőtöknek jó.


További boldog babavárást!

35 h km

2009. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
végülis örülök neki,csak az a fura,hogy huszonakárhány hetesen,olyan keveset mozgott,hogy szinte könyörögnöm kellett neki a mozgásért,most megigy megváltozott.
2009. okt. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!