Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Még mindig...

35 hetes vagyok. Még mindig farfekvéses a picim. Ha szülésig nem fordul meg, akkor automatikusan császároznak? Vagy hogy zajlik ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem mind a kettö faros volt,és simmán szültem meg öket,ugyanugy zajlik mint a fejvégü szülés,de a dokid mit mondot császár lesz?
2008. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd meg az orvosodtól,mert van olyan doki aki azt mondja meg lehet így is szülni.

Az én dokimnál ez automatikusan császárt jelent föleg hogyha első terhességről van szó.

2008. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dokitól is függ! Én az első gyerekemnél, mintha éreztem volna, hogy gond lesz, megkértem a dokit, ha bármi komplikáció adódna, ne gondolkodjon,... vágjon!

Inkább, minthogy valami baja legyen a kicsinek! Így is lett!

Nem tágultam rendesen és a feje sem volt lehajtva. Nagyon megszenvedtük volna és még ki tudja mi lett volna ha erőlteti a term szülést....

Tudom, sokan félnek a császártól. Szerintem nem kellene! Most várjuk a kistesót. Remélem Ő is császáros lesz.

2008. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne félj a császártól! Én még ugyan nem szültem, de nem tudom elképzelni, hogy akkora szenvedés lenne, amit nem vállalnék be a gyerekemért. Ha kiderülne, hogy farfekvéses, én mindenképp császárt szeretnék. Ugyan rám nézve így nagyobb a kockázat, de a babának biztonságosabb. Nem tudom milyen élet lehet az, ha tudom, nem tettem meg mindent a gyerekemért, és ezért tönkrement az élete. De ez csak az én véleményem.
2008. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem a császártól félek, hanem attól ha így kell megszülnöm nehogy baja legyen, beszoruljon vagy ilyesmi. Akkor inkább a császárt választanám, nehogy baja legyen.
2008. jún. 25. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

16.21-es vagyok!

Azt javaslom ezt előre beszéld meg Te is a dokiddal! Mindenképp nyugodtabb leszel. Csak ügyesen! Irigyellek, hogy már már nemsokára megszületik a babád!

Én még nagyon az elején vagyok...

Jó éjt!

2008. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!