Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok és...

26 hetes terhes vagyok és vásároltam a fiunknak egy-két ruhát olcsóbban mint a bolti ár. Korán vásároltam?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem :) én 12 hetes pocak óta gyűjtögettem mindenfélét, egyáltalán nem vagyok babonás.
2009. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22.hétre nekem már szinte minden meg van... igaz a ruhákat kaptam, de a babakocsit is már 12. héten megvettem. A szobáját 4 hét múlva csináljuk, tehát 26. hetes leszek akkor. Én a 30.hétre mindent le akarok rendezni, ki tudja hogy leszek az utolsó 2 hónapban, milyenek lesznek az utak, stb... ha folyamatosan vásárol az ember, szerintem olcsóbban is meg lehet úszni... én figyelem hogy mi hol olcsó...
2009. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a 27. hétben vagyok. Nekünk már rengeteg ruhánk van, kaptunk, vettem. Babakocsink, kiságyunk matracunk stb. már van.

Igaza van az előttem szólóknak. Ha nem vagy babonás akkor vásárolj, amikor jó áron hozzá tudsz jutni valamihez. ahhoz meg idő kell. Tényleg nem lehet tudni, hogy 3-4 hét múlva milyen idő, útviszonyok lesznek és mennyire leszel mobil.

2009. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van már egy halom ruhánk, a nagyobb dolgokat pedig már tervezem megvenni. Csak megvárom a bababörzét, mert nemsoká jön ide is:)
2009. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Én is 26 hetes vagyok.
2009. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem korai, mi a 24. héten vettük meg az ágyat. A többivel még várunk, de már vannak dolgai, amiket kapott
2009. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vásároltál korán. Ha kedved van hozzá, és szívesen csinálod, akkor rajta. Arra érdemes odafigyelni, hogy az 50-es, 56-os méret elég rövid ideig lesz jó a babára, kb. 1-2 hét. Érdemes a nagyobb méretekből venni többet. Vannak használt ruha boltok és turkálók is, ahol nagyon jó áron lehet venni ruhákat a babának.

Boldog babavárást kívánok!

2009. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon ajánlom a Vaterát- Tesz-Vesz-T!

Iszonyat jó kis rucikat lehet kapni a babáknak, és mivel, mint az előttem szóló is írta, az 56-os méret viszonylag hamar feleslegessé válik, nagyon sokszor akár a Ft-ért is hozzájuthatsz rugihoz, body-hoz.

Nagyon jó kis babacsomagokat is lehet pár 100 Ft-ért venni.

Érdemes körülnézni szerintem, a kutya se mondja meg, hogy használtan vetted.

Üdv.

2009. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok.

Pl.Nézd meg ezt a csomit:

[link]

Igaz, ez kicsit húzósabb ár, de gyönyörű cuccok.

Üv.

2009. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!