Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok meg nem...

24 hetes vagyok meg nem vasaroltam semmit. Mikor kell elkezdeni a vasarlast a babanak es tudnatok olyan oldat feltolteni ahol pontosan le van irva mit miket kell vennem egy picibabonak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

mi az elsőnél 30. hét után kezdtünk el vásárolni, és bőven meglett minden, és kész lett minden, pedig 37. héten szültem.

most 25 hetes vagyok, kell venni pár dolgot megint, de még semmit sem vettünk.


Én a "Babaápolás mindentudó nagykönyve" alapján írtam össze még 4 éve, hogy mi kell kezdésnek, és nagyon sokat segített.

De a védőnő is szokott adni egy ilyen kezdő listát

2009. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi csak a babakocsit vettük meg a 30. hét előtt, azt is csak mert akciós volt. Aztán kb a 32. héten álltunk neki úgy igazából a vásárlásnak, most már csak apróságok hiányoznak. Igazából szerintem attól függően kell nekilátni a dolognak, hogy ki hogy viseli. Én még hál' Istennek bírok lótni-futni, kimondottan élvezem:) A héten már összekészítem a kórházi pakkom is, mert már rám szólt a védőnő, hogy ideje lenne.

Hogy mit kell venni? Hát, én a védőnő által adott lista alapján kezdtem a vásárlást, aztán kiegészítettem azzal, amiket itt, ezen az oldalon olvastam.

Jó készülődést kívánok!:)

36 hetes pocis

2009. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is 24 hetes kismama vagyok és még én sem vettem semmit. viszont már böngészek a neten, mi hol a legolcsóbb.


itt egy lista

[link]

2009. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok,és még csak egy pár apróságot vettem meg.Hamarosan elkezdem a vásárlást.
2009. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!