Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes + 4 napos terhes...

7 hetes + 4 napos terhes vagyok, de már egy hónapja nem nagyon merünk szeretkezni a párommal, viszont most már nehezen bírjuk. Merjünk szeretkezni?

Figyelt kérdés
Az orvos sem tiltott el, de valahogy most máshogy állunk a dologhoz.
2008. jún. 25. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bújjatok össze nyugodtan.Inkább lágyan,aztán majd jön a szenvedély...
2008. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát.....mi nem birtuk ki és ugyan ugy egyűtt vagyunk csak ovatosabban..40 hét az baromi hosszu idő és senki nem szeret nélkűlőzni.a baba teljesen védve van mindentől és az orgazmus még jol is esik neki:D
2008. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet. Mi egy héten átlagba 5x szeretkezünk, beindultak nálam a dolgok, aminek persze örülünk.:) Meg addig kell csinálni míg lehet.:) 19 hetes kismami
2008. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért parázom, mert többen írták, hogy véreztek szex után. Ilyen fiatal terhességnél nem okozhat gondot a méhösszehúzódás?
2008. jún. 25. 11:08
 5/10 anonim válasza:

Tegnap olvastam erről. Nyugodtan lehet együtt lenni. A cikkben az is volt, hogy ha szeretkezés után bármit (haskeményedés, baba intenzívebb mozgása) érzel az csak azért van, mert a Pocaklakó így reagál az anyuka hevesebb szívdobogására.

Én az első gyerekemmel 9 hónapig nem kívántam, de ezen most nagyon szeretnék változtatni (meg sok más dolgon is :) )

2008. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: irigyellek!
2008. jún. 25. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én az elsővel is és másodikkal is a várandosság alatt kívánós voltam a páromra.

Sőt nagyon szexinek talált kismamának. Ezért igazából csak akkor tartóztattuk magunkat, ha valamiért fáradtak voltunk vagy a hangulatunk nem volt olyan. Picit az első időkben izgultunk, de aztán éreztem,hogy ami nekem jó azt a pici is tolerálja. Így nem volt gond. Azt utolsó trimeszterben meg még a szülés előtt való napok valamelyikén is épp együtt voltunk.

Nekem hála ég olyan a kpacsolatom, ha más nem enélkül nem alszunk el,hogy át ne ölelnénk egymást egy kicsit.

2008. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miért irigyelsz?? A páromnak hosszú volt az a 9 hónap, de "magának csinálta" a szünetet. Azért alakult így nálunk, mert ő az anyát látta bennem és nem a nőt.
2008. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia.ha a vérzéstől tartassz akkor nyugodtan menj a patikába és vegyél sikositot.nem drága 600 ft és akkor tuti nem vérzel be:D
2008. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az irigylest annak a pocakosnak irtam, aki hetente 5x szeretkezik a parjaval.


Es koszonom szepen a valaszokat!

2008. jún. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!