Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az ilyen?

Lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy terhes valaki már a 3. gyerekével, és nem veszi észre? Minden hónapban megjövő menstruáció, negatív tesztek, viszont régóta tartó hányinger és émelygés, szagundor, kívánosság. A minap halványpozi teszt, és már mocorog a baba láthatóan, és érezhetően.Viszont a hasra ránézve nem lehet azt mondani, hogy újra terhes. Igaz még az elején van. Ismim csak most vette észre, hogy mégis terhes. Amikor ezeket elmesélte alig akartam hinni a fülemnek, van ilyen, hogy valaki már csak akkor veszi észre, amikor mozog is? Sajnos nem tudja hány hetes lehet, de tuti hogy elmúlt már 12 hetes. Szerintetek?
2013. júl. 10. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menszije, és negatív tesztjei voltak, és a hasa se nőtt, akkor joggal nem gyanakodott terhességre. Ilyen esetben lehetséges, hogy nem veszi észre. Én sem gyanakodnék terhességre, ha minden hónapban megjönne, és negatívokat tesztelnék.
2013. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. A teszt negatív megjött a mensi akkor miből venné észre?
2013. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Tudni kell, hogy az előző két terhessége kezdetén is mindkettővel hónapokig megvolt a mensije. De azért a régóta tartó rosszullétek is mind terhességre utalhatnak, nem? Főleg ha tudom, hogy már nem először járok így.
2013. júl. 10. 17:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!