Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan weboldal, ahol a...

Van olyan weboldal, ahol a terhességet napról-napra lehet követni?

Figyelt kérdés
Heti fejlődési mutatót rengeteget találtam, de hallottam egy könyvől, aminek terhesség napról-napra a címe és nagyon érdekel, viszont nem kaptam. Interneten találhatok hasonló leírást? A kereső eddig nekem nem dobott ki semmit sajnos...
2008. jún. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség hétről-hétre a könyv címe, napról-napra nehéz volna követni egy terhességet, ennyire azért nem vagyunk egyformák, hogy minden napot meg lehetne jósolni.
2008. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma reggel hallottad a reggeliben? :)

Különben én is nehezen hiszem el hogy van ilyen...

2008. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen könyv TERHESSÉG NAPRÓL-NAPRA! Az Alexandra könyváruházakban lehet kapni 2699ft.Nekem is van és nagyon jó könyv és tényleg minden napra irnak valami hasznosat!20 hetes kismama
2008. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: hidd csak el, van ilyen.

A második válaszolónak: igen, a Reggeliben láttam én is és érdekelne! :-)

2008. jún. 24. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként a könyv létezése nem is volt kérdés, arra már rég rákerestem, ezen a linken van belőle néhány minta oldal: [link]

Nem hiszem, hogy nagy durranás, de azért megnézném közelebbről.

2008. jún. 24. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem megvan a könyv, szerintem jó.

ez végül is egy kis ismertető az egyes méhen belüli napokról. én sem vettem készpénznek az egyes napokat, mert lehet szerintem ennyi napos vagyok, közben meg nem.

2690 ft.-volt az enyém.

minden jót. egy 5 hetes kisbaba anyukája

2008. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a teresség.lap.hu oldalon találtam olyat, hogy terhesség hétröl-hétre. Elég részletesen írnak a terhesség minden hetéröl.
2008. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!