Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. Mikor jelentkeznek a...

Kb. Mikor jelentkeznek a reggeli rosszullétek? 6 hetes leszek holnapután, de még nem érzek semmit.

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor téged elkerül. Én most vagyok 32 hetes de kb csak kétszer hánytam még a korai szakban is..a csirkehús szagától. Nem törvényszerű a reggeli rosszullét! Élvezd, hogy jól érzed magad és ne aggód!
2008. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak fel akarok rá készülni, ha esetleg még csak ezután érkezne. :), de köszi a biztatást!
2008. jún. 24. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze előfordulhat, hogy még rádtör ez a "nagyszerű" érzés, tudok olyanról is akire a 10. hét körül tört rá..:-(
2008. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8 hetesen kezdődött, és kb. a 16. hétig tartott. Azóta csak néhányszor fordult elő velem, hogy elkaptam egy-két rókát:)

Ha mázlid van, akkor téged elkerül.

23 hetes kismama

2008. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én csak attól félek hogy nehogy az utcán vagy munkahelyen jöjjön rám hirtelen. Vagy ez mennyire jön hirtelen?
2008. jún. 24. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. és 10. hét között volt, hirtelen jött a szoba is forgott velem reggeltől -estig. Aztán ugyanilyen hirtelen el is múlt. Ha jön, nekem a gyömbéres piritós kenyér vált be próbáld ki azt.

Üdv.: 35 hetes kismami

2008. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 9 hetes 5 napos kismama vagyok és még egyszer sem voltam rosszul! Émelygés volt, meg enyhe hányinger, de hányásig szerencsére nem fajult a dolog! De az előző válaszokból kiindulva, még lehet hogy nekem is lesz szerencsém hozzá! :)

Szerintem ne gondolkozz ezen! Élvezd a várandósságot! :)

2008. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia én is 6hetes vagyok de nekem sincs hányingerem, nem vagyok rosszul. remélem engem is elkerül:-)
2008. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szerencsés vagy, megúszod! Én hálisten nem éreztem egyebet émelygésnél, néha öklendeztem különböző szagokra (pl. mentolos fogkrém), de egyszer sem hánytam. Annyi, hogy a 10. hét környékén pár napig nagyon sok savam volt, de utána el is múlt. Elképzelhető, hogy te is megúszod, sok kismamával beszélgettem mostanában, akiknek kutya bajuk volt az első trimeszter alatt:)

Boldog babavárást!

14 hetes kismama

2008. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia. ismeros helyzetben vagy. én sem vettem észre hogy terhes vaok, meg orultem is hogy szerencses helyzetben vaok, hogy nem is voltam faradt, nem hanytam, stb. de amint kozeledtem a 6.het fele, egy reggel megvaltozott minden, a vizet is kihanytam reggel, a buxba roxxul voltam, az uton,naponta parxor percenkent 5-6xor oklendeztem, munkabol tobbxor haza kellett kérnem magam, mert totálisan vegem volt, aztan felvaltotta az érzés, hogy ennek, de nem vexi be a gyomrom, kéx pokol volt, elhiheted. mar a 8.hét korul járok, pár napja voltam UH-on és minden rendben volt, azota, talan megnyugodtam, vagy mert tobbet setalok, mozgok, mar elmultak a tuneteim, mar csak xedulok, de enni tudok, igaz nem sokat, de nekem már ezis jobb mint ami idáig volt.én igy voltam
2009. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!