Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az a népi jóslás, hogy...

Igaz az a népi jóslás, hogy ha kislány van a pocakban, akkor jelentkeznek főleg a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül mindannyian rosszul voltunk és kislányaink születtek. De most az egyik barátnőm egyáltalán nincs rosszul reggelente. Lehet,hogy kisfia lesz?

Nálatok ez hogy működött?


2009. febr. 17. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem voltam rosszul a terhesség alatt,kislányom születet.:)
2009. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nővérem rosszul volt kislánya lett, én nekem semmi bajom nem volt szinte és kisfiú lett, az ismerettségemben hasonlóan. Lehet hogy tényleg van benne valami, én is hallottam róla:)

2009. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Abszolút nem volt hányingerem a kislányommal. Barátnőm meg fiút várt és neki sem volt. Sőt, a kórházban senkinek. Most megint mindketten terhesek vagyunk és mindketten rosszul vagyunk (hányinger, émelygés). Szerintem valami más lehet. Viszont most én teljesen más dolgokat kívánok,mint a lányom alatt. Inkább ez lehet gyanús nekem.

Sógornőm is a lánnyal gondtalan volt, mikor a fiával volt terhes, csaknem végighányta. Szóval még egy cáfolat.

2009. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok valakitől hallottam már, hogy így volt. Nekem bejött, mert nem voltam rosszul, fiam van.
2009. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt reggeli rosszullétem és kislányom lesz kb.1 hét múlva.:-)
2009. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam sem jött be, egyszer sem voltam rosszul, s lány.
2009. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőmnek semmilyen rosszulléte nem volt a terhessége alatt. Nagyon könnyű terhessége volt! És kislánya van!

Szóval szerintem nem teljesen van a kettő között összefüggés! Ez kicsit olyan, mint hogy ha csúcsos a poci, akkor fiú, ha kerek akkor lány. Van akinél bejön, van akinél nem!

2009. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ezt pont fordítva hallottam, reggeli rosszullét, hányás akkor fiú. :)
2009. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia, én nem mondanám hogy különösebben rosszul voltam, émelygésem volt főleg este, és ha nem ettem időben, kislányt várunk!Üdv: 25 hetes kismama
2009. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam rosszul, és kislányom lett.
2009. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!