Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az a népi jóslás, hogy...

Igaz az a népi jóslás, hogy ha kislány van a pocakban, akkor jelentkeznek főleg a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül mindannyian rosszul voltunk és kislányaink születtek. De most az egyik barátnőm egyáltalán nincs rosszul reggelente. Lehet,hogy kisfia lesz?

Nálatok ez hogy működött?


2009. febr. 17. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem voltam rosszul és a kromoszómavizsgálat szerint(99%) kislányunk lesz!

22 hetes kismama

2009. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már milliószor indult ilyen kérdés. Semmi, de semmi köze a gyerek neméhez az esetleges rosszulléteknek, hányásnak.


Ha nem hiszitek el, kérdezzetek meg az orvosaitokat, de ne csodálkozzatok, ha majd kinevet.

2009. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer sem voltam rosszul, és kisfiut várok, de szerintem a vércsoportod is meghatározza, hogy milyen csoport vagy, meg a baba milyen.
2009. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A barátnőmnél úgy néz ki bevált ez a jóslás... Nem volt rosszul és ikerfiai lesznek! :-)
2009. jún. 5. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!