Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reggeli rosszullétek mikor...

A reggeli rosszullétek mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Hány hetes terhességnél?

Egyből ébredés után, vagy utána pár órával?


2009. júl. 9. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően a vérzés elmaradás után egy-két héttel. Arra igazán nincs szabály, hogy nap melyik szakaszában jelentkezik. Van akinél reggel, van akinél evés után, vagy napközben bármikor, vagy akár egész nap folyamatosan is stb.
2009. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez annyira változó, hogy ahány ember annyi féle variáció előfordul. Valakinek egyáltalán nincs, valakinek csak reggel, valakinek este. Általában reggel éhgyomorra, amikor kikelsz az ágyból, akkor lehet a legerősebb. Ezért kell rögtön enni valamit. Az is változó, hogy mikor kezdődik. Ált. 5.-7. héten, de nekem pl most a 12.- en kezdődött, de csak 2 napig tartott. Általában a 12. -14. hétre elmúlik, vagy amikor megmozdul a baba. De olyat is ismerek aki végighányta a 40 hetet.

14 hetes km, 2 éves kislány anyukája

2009. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes kismama vagyok uh szerint es 8 hetes a mensim elso napja szerint. Nallam kb 3-4 napja kezdodtek a rosszulletek es nem csak reggel hanem a nap barmelyik szakaszaban jelentkeznek.
2009. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6 hetesen kezdődött az émelygés,10 hetesen a hányás.szinte mindig ébredéskor kezdődött és elalváskor fejeződött be.17 hetesen még hánytam,most 18+2 hetesen reggeli hányinger még megvan,de nem olyan erős,mint korábban.
2009. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5-6 hetesen, de nem csak reggel, egesz napos is lehet
2009. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!