Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jól számolom iskolakezdésre...

Ha jól számolom iskolakezdésre leszek 12 hetes. Elkezdjem még az újabb tanévet tanítónéniként?

Figyelt kérdés
Félek hogy a gyerekek véletnelül megütnek... Stb.
2008. jún. 23. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak nem ütnek akkorát, hogy bajod legyen! Én emlékszem tanítónénimre, aki szinte az óráról ment szülni. Én nem aggódnék.
2008. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én most vagyok 32 hetes, és július 1-től megyek csak szabadságra. középiskolai tanárnő vagyok. lemennek az érettségi, OKJ szóbelik, csak utána "lazítok".

beszélj az igazgatóddal, együtt hozzátok meg a döntést!

2008. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mikorra vagy kiírva szülésre?
2008. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszokat! Csak nem akarok kitolni az ig. val hogy szeptemberben szólok neki. Márc 4-re!
2008. jún. 23. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Megütni biztos nem fognak annyira, hogy ebből baj legyen. Ha az igazgatónő is engedi, hogy elkezd a tanévet, majd közben hagyd ott, akkor én tanítanék. De tanítónéniként lehet, hogy nem fogják olyan jól viselni, ha évközben "hagyod" őket ott, és 3 évig nem is látnak.
2008. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem .Tanítónénit írtál, a kis gyerekeknek fontos a tanítónéni , rossz az ha év közben újjat kapnak.Alig szoktok össze te már el is mész...
2008. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha dolgoznék is a vizsgálatokra szabit kell kivennem?
2008. jún. 23. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
A vizsgálatok maximum 1 nap egy hónapban általában, plussz vérvétel stb. ezek is fél nap alatt megvannak. Nem kell rá szabi megoldható.
2008. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok. Én mindenképpen elkezdem és az első félévet terveim szerint végig is csinálom. Ráadásul én ért. fogy. gyerekekkel dolgozom. Attól, hogy megütnek nem, de az esetleges fertőzésektől, betegségektől jobban parázok. A gyerekek meg hamar megszokják az új tanárt!

2008. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megint én, az utolsó válaszoló. Űgy tudom,a hogy kismamákat törvény védi ilyen esetekben és a vizsgálatokra köteles elengedni az igazgatónő! Csak bátran! :)
2008. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!