Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h ikerterhesség miatt...

Lehet h ikerterhesség miatt lett viszonylag hamar pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

itt szinte mindenki azt írja, h kb 1-2 nappal, vagy akár héttel mutatta ki a teszt a terhességet. nekem ma van a 28.ciklusnapom és a reggeli tesztem kb 20-30 másodperc alatt pozitív lett! ráadásul olyan tesztek is pozitívak lettek most este, amikre az van írva, hogy elvileg holnap (a kimaradt mensi után) kellene csak kimutatnia.

amúgy örülnék az ikreknek :-)


2009. okt. 14. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet! Nekem is két nappal előtte kimutatta a teszt és ikrek! 18 hetes vagyok és ketten vannak.

Az nem számít, hogy egy vagy kettő a lényeg, hogy egészséges babácska legyen. Örülj és ne aggódj! Gratulálok!

2009. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lombikom volt,a nemvárt utáni reggel félig látszott a második csík.Elmentem vérvételre és a hcg-m 700 volt.Ez már gyanus volt. Aztán az uh-n látszott,hogy hárman vannak.Mondjuk hármat is ültettek vissza,mégis meglepett,hogy mindhárom megtapadt.Most kb. 9cm hosszúak,szépen fejlődnek.

Gratula neked!

14+4 km.

2009. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!