Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h ikerterhesség miatt...

Lehet h ikerterhesség miatt lett viszonylag hamar pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

itt szinte mindenki azt írja, h kb 1-2 nappal, vagy akár héttel mutatta ki a teszt a terhességet. nekem ma van a 28.ciklusnapom és a reggeli tesztem kb 20-30 másodperc alatt pozitív lett! ráadásul olyan tesztek is pozitívak lettek most este, amikre az van írva, hogy elvileg holnap (a kimaradt mensi után) kellene csak kimutatnia.

amúgy örülnék az ikreknek :-)


2009. okt. 14. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, persze.

De az is lehet, hogy előbb peteérésed, azért lett hamar pozi.

Egyébként nekem is volt, hogy már 9 nappal petérés után pozi lett egy tesztem, és csak egy baba volt. (Sajnos elvetéltem.)

Ne éld bele magad, de az esélye megvan!

Gratulálok!!!

2009. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
előbb *volt* peteérésed
2009. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Áhhh, erre ne adj! Nekem az egyik babámmal csak 1 hét késés után lett pozitív a teszt, most meg peteérés után 12 nappal (pontosan tudom, mert pvuteszteltem és éreztem is) már 10 másodpercen belül ott virított a T csík, előbb mint a kontrollcsík a 20-as teszten!

Én is azt hittem, hogy ketten vannak, de ma derült ki, nagyon is egyedül van :)

7 hetes kismama

Jah, és nagy gratula!!!!

2009. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jha, jó,köszönöm!! :-)

akkor majd kiderül :-)

Amúgy nekem is előbb lett meg a + jelem a teszten, mint a kontroll csík :-D

Gratula mindenkinek, aki babát vár!!

sok kitartást, erőt és optimizmust annak, aki dolgozik az ügyön!

2009. okt. 14. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35 naposak a ciklusaim, a tesztem a 31iken pozitív lett. Egyedül van a kiscsaj a pocimban:)
2009. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 12-13. napon volt pém, a 27. napon azonnal pozi lett a teszt. Egyedül van a kisfickó


25 hetes kismami

2009. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
28 napos volt a ciklusom, 24.-en teszteltem pozitívat, egy fiú van a pocakomban! :-) De nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy mi van, ha ikrek, mert a családban volt is ikerpár! Mikor mész dokihoz?
2009. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj dehogy nem biztos hogy azert van!Nekem is rogton kimutatta es csak egy babat varok megis!
2009. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az érzékeny tesztek már 7-10napos terhességet is kimutatnak és nem egyformán termeli a szervezet a HCG-t sem lehet a tied többet termel.
2009. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szeptember 17-e az utsó mensim első napja. Tegnap teszteltem pozitíva(ka)t. :-)

arra gondoltam, a 6. és a 7. hét között megyek dokihoz, ami kb nov.2.

De nagyon remélem, hogy nem méhen kívüli terhesség, és nincs gond. Még nagyon az elején vagyok, és szerintem ez a legrosszabb, amikor még az orvos sem győzött meg arról, hogy nincs gond..

ráadásul egyedül vagyok(tök olyan, mintha egyedül várnék gyereket), mert a férjem másfél hete külföldre utazott, és csak 2hét múlva jön haza...

jó babavárást mindenkinek :-)

2009. okt. 15. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!