Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok nagyon szeretné...

HorváthNikoletta kérdése:

20 éves vagyok nagyon szeretnénk a barátommal babát de még van 1 évem a suliból és meg akarja várni hogy befejezzem de én addig nem birok várni mit csináljak? Meg az anyukámtól is félek egy kicsit hogy mit szólna hozzá!

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de egy csomó okos dolgot írtunk és neked az egyetlen reakciód ez a "már ne is haragudjatok.." kezdetű volt,mit vársz? Mondjuk azt,hogy érett vagy egy babához? Komolyan,ha annyira szeretnél babát,boldog életet,gondolkozz már egy kicsit!

Ez az indokod,hogy segítenének a szülők meg a párod?

2013. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok, és babát várok. Annyi különbség köztünk, hogy nekem a párom a férjem, van hitelmentes házunk, autónk, félretett pénzünk, biztos munkahely. Én még főiskolára járok, de megvolt a 365 nap munkaviszonyom, és mivel teljesen felnőtt életet élünk, nem függünk senkitől így mertünk belevágni a gyerekvállalásba. De én is azt mondom, hogy amíg semmi sem biztos, addig ne!
2013. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És ha apuka egyszer csak megun és lelép? Ott maradsz a semmire szült gyerekeddel, aki azért kell, mert már úgy babáznál? Fejezd be az iskolát és menj el dolgozni. 23 évesen is fiatal leszel még.
2013. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
azt írtad a barátod várni szeretne vele utánna hogy támogatna.Nos ha még várni szeretne ott kezdődik hogy nem támogatja még ezt az ötletet.Anyukáddal viszont meg kell beszélni mit szólna hozzá.Csak felvetni neki a kérdést és megnyugodnál kicsit.Egy gyermek nagyon nagy felelőséggel jár és nagyon meg kell fontolni.Kell legalább egy alap háttér hogy fel tudd nevelni.Semmivel sem vagy elkésve!!!!!
2013. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdés: 0 munkatapasztalattal, befejezetlen sulival milyen munkát tudnál majd találni ha ovis lesz a gyerek? Minimálbérért persze el lehet menni takarítani vagy három műszakba valahova...

Elég a havi 25000 amit kapsz ha megszületik a pici? Semmi másra nem leszel jogosult.

Meg kéne alapoznod a gyerekvállalást inkább ahelyett hogy kapkodsz.

Gyerek mellett a tanulás nem úgy megy hogy ó leteszem a gyereket 2 órára addig én tanulok. Semmire nem lesz időd!

2013. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!