Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlthet penteken fekudtem le...

Múlthet penteken fekudtem le a baratommal gumi nelkul. Terhesség?

Figyelt kérdés
Nem ment el se aktus alatt se aktus utan,masnap nekem megjott...ma tapasztaltam h faj a fejem es enyhen a hasam meg minimalis hanyingerem van...valami mas lehet az oka...vagy terhes vagyok???
2013. febr. 16. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély, mert nem védekeztetek, és a megszakítás nem védekezés. De ha másnap megjött akkor nem hinném, hogy baba lenne, bár az esély megvan rá.
2013. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon félek...lehet h csak magamba beszelem a terhességet??..es ha hetfon veszek egy tesztet...kimutatna már egy hét es 4 nap utan..??
2013. febr. 16. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Aktus után kb. 12-14 nappal mutatja ki.
2013. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmi esélye... Mivel nem nagyon van ilyenkor kóborló petesejt amit meg tudna termékenyíteni. Épp a menzesszel ürül ki a nem megtermékenytett petesejt is.. Szóval felejtős.
2013. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!