Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért néznek ránk hülyén...

Miért néznek ránk hülyén amiatt, hogy nem szeretnénk előre tudni születendő gyermekünk nemét?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiú és egy kislány, most nem szeretnénk előre tudni.

2013. jún. 26. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert a legtöbben kíváncsiak rá és meglep másokat, hogy ti nem akarjátok tudni. Ez ritka. Ha zavar mondd azt, hogy nem mutatta meg magát.
2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszönöm, ezt fogom mondani :-)
2013. jún. 26. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, inkább furcsa egy kicsit, de nem tudom miért kéne ezért bárkit hülyének nézni. Régen sem tudták előre. Ha nektek így jó, akkor legyen így.:)
2013. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akárkinek mondtuk mindenki húzta a száját , meg ilyeneket mondtak , hogy ti nem vagytok normálisak, ez a mai világban nem normális dolog.
2013. jún. 26. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez inkább szép, hogy van türelmetek kivárni.:)
2013. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem két kisfiam van, ha most kismama lennék én sem szeretném tudni a baba nemét..
2013. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha a helyetekben lennék, így, hogy már mindkettőből van, akkor én sem szeretném tudni, legyen meglepi. :)
2013. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Ez a ritkább. De így, hogy már van egy fiú és egy lány, talán én se akarnám tudni. Az elsőnél még sokan izgatottak emiatt, meg a másodiknál is, pl. milyen legyen a szobája, ruhái, stb.

Én mindkettőnél tudni akartam, nem vagyunk egyformák. De mivel nálunk is van már fiú és lány, nem kell semmi speciálist venni.

2013. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen, tényleg hülye dolog, mert jobban lehet rá lelkileg készülni, ha tudom fiú vagy lány. Meg vásárolni is, gondolatban készülődni. Az apának sem mindegy, hogy most fia lesz vagy lánya. Az apáknak így is nehéz erre készülni, semmit nem éreznek. Tényleg inkább azt mond,hogy nem tudod a nemét, mert ez hogy nem akarod tudni, kicsit nehéz felfogni. De nem megbántani akartalak.
2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálunk a férjem ötlete volt, hogy ne kérdezzük meg.

Csak babakocsit kell venni, mert minden más unisex színű, de a babakocsi vásárlás a megszületése után lesz

2013. jún. 26. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!