Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar a párom szeretk...

Miért nem akar a párom szeretkezni velem? A kapcsokatunkal minden renden.18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az anyát látja benned, vagy fél, nehogy "kárt" okozzon vagy fájdalmat. Beszélj vele!
2008. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is most az anyát látja benned és nem a nőt. Ezt meg kell értened, és beszélhetsz is vele, hogy te szeretnéd és a babának sem ártasz vele.
2008. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi félti a babát, nehezen barátkoznak meg az új helyzettel. Azt gondolják, hogy rosszat tesznek a babának. El kell nekik magyarázni, hogy az egy másik "szoba" oda ő nem jut be és a baba is védve van.
2008. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem fél hogy nehogy valami baja legyen a babának. az én párom is ettől fél. ne aggódj jobb hogy ilyen mint a másik véglet. próbáld meg megbeszélni vele a dolgokat. én mondtam neki hogy ha fáj vagy kellemetlen szólok neki.
2008. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Valószínűleg azért, mert félti a babát. Próbáld neki elmagyarázni, hogy semmi baja nem lesz a babának. Sőt a benned felszabaduló hormonoktól ő is jól érzi magát.És azt is mond el neki, hogy neked fontos lenne a szeretkezés a várandósság alatt is. Ha ez kevés mutass neki szakkönyveket a témáról, vagy ha elkísér az orvoshoz, védőnőhöz ők is elmagyarázhatják neki.

Üdv, 37 hetes kismama

2008. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát 21 hetes vagyok és nálunk is ez a helyzet. 1 féltik a babát vagy hogy kárt okoznak az biztos. 2. szerintem furcsa nekik egy pocis nővel szeretkezni olyan idegen. Egy idő után a poci mindenhogy útban van, és sokat kell próbálkozni hogy jó legyen. És ettől megijednek. Új helyzet ez nekik . De ne add fel, én sem adom fel. Azért néha sikerül kicsikarni egy kis pásztorórát. Csak őket is meg kell érteni, nekik ez annyira furcsa helyzet, hogy soha nem is fogják tudni megérteni hogy mi zajlik bennünk. Türelem sajnos és kitartás. Ez egy ilyen időszak.:(
2008. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nalunk is u.e a helyzet.Hiaba beszeltem mar vele tobbszor is,egyszeruen nem szeretne igy velem lenni,mert felti a babat.

Nagyon remelem,h ez a szules utan rendezodik,de En annyira attol felek,h a megvaltozott kulso is szerepet jatszik ebben.

Nagyon boldog babavarast kivajok

29 hetes kismama

2008. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nenm akarlak elkeseríteni, de nállunk is ez van, bár az elején volt ez , mert féltette a babót, meg hogy nekem ne fájjon!! Én is kétségbe estem, de mára naggyából eggyezünk...
2008. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia én 6hetes vagyok és miután kederült mi sem szeretkeztünk egy darabig. Nekem is azt mondta, hogy félti a babát nehogy vmi baja legyen. Azt hittem rá először, h kifogás, de most én is megnyugodtam:-) igaz azóta már szeretkeztünk:-)
2008. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 37hetes vagyok és kb 3szor voltunk együtt ezalatt..kicsit vicces de ígyvan,az igazat megvallvanálun én nem kívántam az elején,de a második harmadtól kívántam volna de ő nem akarta..vagyis egyszer próbáltuk de nem lett valami jó ..most meg mikor piszkálgtatam azt mondta aranyosan,drágám meg sem bírsz mozdulni meg mindig csak jajgatsz ,hogy érjek hozzád...és ha jobban belegondolok igaza van.NA de ha be akarjuk majd indítani a szülést azért rácuppanok apura majd....hátha,de most meg már én sem merem úgy egy két hétig...Szval sztem ez természetes amúgy nyugodtan csináljátok,mert baja nem lesz a babának ettől.37hetes kismama
2008. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!