Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen voltam uh-on es meg...

5hetesen voltam uh-on es meg volt szivhang. Legkozelebb 11hetesen kaptam idopontot egy magandokitol. Nincs az keson?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 12:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnirtam meg nem volt szivhang.
2013. jún. 22. 12:24
 2/10 anonim ***** válasza:

külföldön élsz? ott sok helyen nem szokás annyit nézni. Sok országban csak a 12. héten van az első viszgálat ami számomra megdöbbentő mert sokakban akár hetekig ott van az elhalt magzat, szeritnem ez nagyon veszélyes, mégis igy van....

Itthon a 7. hét körül mindneképp ellenörzik hogy van-e szivhang.

2013. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 7 hetesen voltam először akkor már volt szívhang minden ok volt utána a 10. héten kellett mennem uh ra az már hasi volt.
2013. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor mész vizsgálatra, amikor csak akarsz, főleg, ha magándokihoz mész. Én a helyedben nem várnék a 11. hétig. Két hét múlva mindenképpen menj dokihoz, akárhova, de lássanak és állapítsák meg a szívhangot. Szerintem ez a legfontosabb, a 11. hét már túl késő is lehet akár, ha bármi gond van. Nem ijesztegetni akarlak, mert természetesen nincs semmi gond :) De - magamból kiindulva - azért az ember nyugodtabb, ha többet tud, mint 6 hétig őrlődni...
2013. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha volt már szívhangja akkor biztosan több vagy mint 5 hetes mert 6 hetesen van szívhang. Na már most ha rád néztek 6 hetesen, vagy ha akarod legyen 5 hetesen szívhanggal akkor nem ritka, hogy csak 12 héten hívnak megint vissza. Valójában a terhesgondozás 12.héttől kezdődik el. Előtte csak "0" fajta vizsgálatot csinálnak. Tehát rád néznek 6. hét körül, hogy van e szíve és utána csak 12. héten néznek rád. Ez a normális eljárás. Ha volt már vetélésed, vérzel, görcsölsz stb. tüneteid vannak akkor rád néznek 10. hét körül is. De ez ahogy téged vissza hívtak ez teljesen rendben van.
2013. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na én meg félre olvastam. Hát ha nem volt szív hang akkor tényleg késői , hogy csak 11. héten akar rád nézni. Én azért olyan 7-8 hetesen elmennék egy dokihoz. Kár, hogy az elsőt 5 hetesre kérted, mert elég lett volna csak 6. héten menni.
2013. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo.utana javitottam nem volt szivhang.nem ott voltaam ultrahangon ahova szeretnek majd jarni.a magandokit felhovtam es 1honapra elore tudott idopontot sni es az lesz a 11het.nem kulfoldon elek.
2013. jún. 22. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedd az irányt egy sztk-ba két hét múlva. Tök mindegy, hogy vizsgálnak, a lényeg, hogy lássanak előbb is, mint a 11. hét. Aztán a 11. héten meg menj a magándokidhoz, aki adta ezt az időpontot.
2013. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék az sztk-ba 7-8 hetesen, nem várnék olyan sokat. Utána meg elmész a magánorvoshoz, amikor időpontot adott. Te is megnyugszol.
2013. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 6hetesem kerültem kórházba vérzéssel,már volt szívhang.utána 10hetesen mentem vissza,szerencsére minden rendben volt. jövöhéten megyek majd a 12hetes uh-ra remélem ott is minden rendben lesz.
2013. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!