Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 5 hét + 5naposan...

Szerintetek 5 hét + 5naposan ultrahangon lesz már szívhang?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, bár nem is lehetetlen, ha előbb fogant.
2013. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha pontosan tudod a korát, akkor nem valószínű. 5 hét 6 napos korától látható a szívhang. Nekem ezen a napon még csak sejthető szívhangot írtak a papíromra (5+6nál)
2013. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem fogannt elobb, nem valoszinu! Kerj inkabb masik idopontot!
2013. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezen a napon voltam- és nekem még nem volt.
2013. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szívverés átlagosan a 6. és 8. hét között indul be. Ha még két hetet vársz, jó eséllyel lesz szívhang, ilyenkor még nagyon nem valószínű. (Mi 6+1 hetesen voltunk először, akkor nem volt, 7+1 hetesen pedig igen.)
2013. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En pont ezen a napon vtam es volt szivhang. Lehet elobb fogant, bar az utolso menzesz napjatol lett szamolva. Pedig tuszoeres figyelesen is vtam, ezert azt is tudtuk mikor van peteeresem.


30+5 h km

2013. jún. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZia nekem nem volt...
2013. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiammal 6+0-nál nem volt, most megint várandós vagyok és most sem volt még 6+0-nál. Függ a géptől is, meg persze attól is, mikor fogant.
2013. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!