Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első ultrahangon 5 hetes...

Az első ultrahangon 5 hetes voltam. A következő már csak 12 hetes koromban lesz. Nem nagy ez a távolság? Azt sem tudni, hogy azóta kifejlődött-e egyáltalán vagy van. E szívhang. Stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én is majdnem 5 hetesen voltam,ultrahangon,és jövöhéten megint megyek,akkor már majdnem töltöm a nyolcadik hetet.

Szerintem ha teheted,még menj el egy ultrahangra.

Most hány hetes vagy,ha megkérdezhetem?

2009. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok, de nem tudok menni hisz megkaptam 4 hét múlvára az időpontot. Nem értem, valakit visszahívnak 8 hetesen valakit meg nem?
2009. júl. 7. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,h mennyire számit,de én magánuton megyek.Egyszer voltam sztk-ba,és ami ott volt,azt jobb nem részletezni.Én is aggodnák ilyenek miatt a helyedben.Nem tudsz "csak ugy"elmenni egy uh-ra?

Elözö voltam.

2009. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hívott vissza az orvos 2-3 hétre rá? Ilyenkor úgy szokták, hogy visszahív, mire biztosan lesz már szívhang.(7-8.hét)

Nekem volt már szívhang és még így is mennem kell még egyszer a 12 hetes előtt, mert a méretek alapján más kort mutatott az ultrahang, mint ami a számított terhességi hét és a doki szerint a 12 hetest mindenképp a 12. héten kell csinálni. Úgyhogy most a második UH-on állapítja meg, hogy 9 vagy 10 hetes vagyok-e.

Szerintem kérdezz rá nála még egyszer, vagy esetleg kérdezd meg a védőnőt is, ő mit gondol.

2009. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Kb így lesznek az uh-k

12.hét,18.hét,28-30.hét között és 36.hét (nálunk így volt)

12.hét egységes utána helyenként eltérő +- hetekkel de normál esetbe csak ennyi uh-van

Nekem volt magándokim így ha nagyon nem bírtam akkor a köztes időkbe elmentem

2009. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy köztes időkben elmentél? Uh-ra nem lehet csak úgy beállítani, nem? Beutaló kell a dokitó.
2009. júl. 7. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánuton megyek,akkor csak felhivom,h mikor tud fogadni.Általában mindig tud adni idöpontot.
2009. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

13.58-as vagyok

Magándokihoz jártam a köztes időbe oda meg nem kell beutaló de a kötelező uh-ra is hozzá jártam magánba

2009. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!