Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, hogy az első...

Volt már olyan, hogy az első ultrahangon 1 babát láttak, és a következőn kiderült, hogy több?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen még csak petezsákot látott, igaz, kicsit nagyobbnak tűnt, mint a kora indokolta volna. 9 hetesen voltam ezután, és már 2 szívhang hallatszott.
2011. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy szívhang volt. Akkor nem lesz kettő ugye. valaki azt mondta, hogy még lehet. Tudom idétlenül hangzik. De azért kíváncsi lettem.
2011. ápr. 20. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én úgy tudom, viszonyalg az e lején kiderül ha több babó van. Ismerősömnek már 7 hetesen tökjól látszott a két pindurkája, nekem eleinte még sokszor takarták egymást.
2011. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálam is így volt, a 6. héten voltam az első UH-on, akkor csak egy baba látszott, és a 9. héten látszott, hogy már ketten vannak. Egyébként a terhességi tünetek is kétszer olyan erősek voltak.
2011. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8. héten vagyok. A 6.-on volt szívhang, és azt mondták ott a baba. De néha olyan mintha ketten lennének. Mégha lükén is hangzik. Az előző két terhességemnél a bal oldali petefészkem fájt, most mind a kettő. És extra kívános vagyok, pedig az előző terhességeimnél pont, hogy nem. Hát nem tudom. Lehet, csak egy baba forgat fel mindent.
2011. ápr. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!