Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jöttem a dokitól, ahogy...

Most jöttem a dokitól, ahogy én számolom pont 6 hetes vagyok, az uh-n 3,3 X 4, 0 mm szikhólyagot, benne 1,2 embriót, szívhang még nincs. Voltak valakinek hasonló értékei?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, ez a 3. terhességem (1 kisfiam van, sajnos a 2.-al később gondok voltak), az első kettőnél a 6. héten, már volt szívhang
2013. máj. 31. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindig közép időben van peteérés!

Nekem is a második pont ekkora volt ennyi idősen, 2 hét mülva mikor vissza mentem már szívhang is volt!

A 12. Hétig mindig kisebb volt 1 héttel, de utánna össze kapta magát, s most már vagy akkora mint lennie kell, vagy nagyobb 1 héttel!

2013. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ az tök jó!Nem kell aggódni,lessz szívhang nyugi nekem sem volt még ilyenkor!Én 8 hetes voltam amikor volt!Addig még a doki sem mondta hogy baj van!26HKM
2013. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, engem 1 hét múlva hívott vissza az orvos
2013. máj. 31. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs 6 hetesen, visszaredeltek később. De előre mondta, hogy szerinte még nem lesz.
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!