Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes UH-n a "kislánynak...

19 hetes UH-n a "kislánynak tűnik" kijelentést vehetem már 100%-nak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt veheted 100%-nak, mikor már kint van :)
2013. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, igaz... de már úgy szeretnék készülődni. Beszerezni a ruhácskákat stb... :)
2013. jún. 22. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

nekünk a 12.hetesen mondták azt, hogy kisfiúnak tűnik, utána a 18 hetesen már le is mérték a kis fütyijét :) szerintem kislányod lesz. Ha lenne ott egy többlet, az látszódna- legalábbis nekünk így magyarázta a doki! Vásárolj addig vajszínű, köztes szineket amíg el nem jutsz a 4D-re:)

31.hkm

2013. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a választ kaptuk:kislánynak gondolom.Szerencsére az is lett :D De én sem mertem a 4D-ig 100%ra venni.
2013. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy fütyit "bármikor növeszthet". Azért mert még nem látszik attól még lehet fütyije. Szerintem lány lesz, de én még várnék 1-2 hónapot legalább a lány ruhák beszerzésével. Nekünk már 12 hetesen megmondta a doki, hogy ez 90% hogy fiú lesz, aztán 19 hetes UH-n szintén mondta a doki, hogy ebből már egészen biztosan nem lesz lány annyira látszik már a kukaca.
2013. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vagy vegyél semlegeseket! Nekem az első végig lány volt, aztán a 38. héten kiderült, hogy "kukacot növesztett" :) Mondjuk én amúgy is semlegeseket vettem, mert a másodikra is gondoltam, hogy a kezdők jók lesznek akkor is, ha kislány :)
2013. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen biztos csak akkor lehetsz ha kibújik :)

Nekem a terhesség végéig állították,hogy kislányt hordok a szívem alatt! Amikor megszületett kiderült,hogy kisfiú! :)

Na jó,ez csak ritka eset.Azt mondták azért történhetett,mert farfekvéses volt,Volt meglepetés rendesen :)

De ez tényleg nagyon ritka :)

Érdemes lenne 4d-s ultrahangra is elmenned,ott már nagyon biztosan megtudják mondani!

Boldog Babavárást és Könnyű szülést kívánok!

Két gyermekes 13 hetes kismama

2013. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!