Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon gáz egy...

Szerintetek nagyon gáz egy kislánynak ez a név?

Figyelt kérdés
Az egyik legkedvesebb barátnőmet Ginának (Dzsinának ejtette) hívták. Nagyon inteligens, kedves és okos lány volt, nem volt kisebbségi. Sajnos már nincs velünk. Mióta megismerkedtünk beleszerettem a nevébe és régóta ezt a nevet szánom a lánykámnak, így hogy már nincs közöttünk főképp szeretném ezt adni. De nem vagyok benne biztos hogy jó lenne, mert mindeki túl cigányosnak tartja, és ahogy itt is olvasom sokan ítélnek meg embereket név alapján, ők biztosan ezt adják át a gyermekeiknek is, így félő hogy piszkálnák érte. Ez sajnos kicsit elbizonytalanít (bár az említett lányt sosem piszkálták a neve miatt, mindenki természetesnek vette hogy így hívják). Szóval szerintetek viselhető név ez egy kislánynak? A válaszokat előre is köszönöm:)
2013. jan. 25. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a Gina név.De ha neked tetszik akkor add a kislányodnak bátran.Olyan nevet válasszatok neki ami nektek tetszik.Mással nem kell foglalkozni.Én is ismerek Gina nevű lányokat és magyarok. :)
2013. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az Abigél című regénye főhőse jut eszembe róla, Georgina egyébként, így tetszik
2013. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Több Georginát (Ginát) is ismerek, egyik sem roma. Sőt ismerek egy csajt, akit Brigittának hívnak, de őt is Ginának becézik (bár nem tudom, hogy ez hogy jött). Ha nektek tetszik ez a név, akkor hajrá!
2013. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó ötlet Geroginaként adni, s akkor Ginázhatod. :) S mégsem sima "Gina" .
2013. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Joshy Ca$h ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, szerintem nem cigány név, de hamarabb jutna eszem a parti drog amivel mostanában csábítják a lányokat.
2013. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem nekem nem jut eszembe hogy cigányos...nekem is volt Georgina ismerősöm és a névválasztásunknál csak azért vetettük el ezt a nevet mert G re végződik a vezetéknevünk.
2013. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én ismerek egy 2 éves kislányt ez a neve, így írva Gina, de Dzsinának hívják

fura hogy nem kell magyar helyesírással írni

nekem nem tetszik, de ha neked igen, akkor ne törődj mások véleményével

2013. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 2 Gina-t ismertem. Az egyik kutya volt a másik cigány :/ A Georgina szerintem is jobb és azt is tudod Gina-nak becézni.
2013. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Dzsina tényleg lehet kisebbségi, bocsi.. De, mint Gina úgy szerintem nem, és ez helyesen g-vel is ejtendő, hisz magyarok vagyunk.
2013. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A Georgina szóba sem jöhet, mert már így is túl hosszú a vezetéknevünk.
2013. jan. 25. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!