Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a melegben nem tudok...

Ebben a melegben nem tudok enni csak nagyon korán reggel, illetve késő este, mikor elviselhetőbb a hőmérséklet. Babuci azért elveszi, ami neki kell?

Figyelt kérdés
Félek, nehogy baja legyen a picinek. 31 hetes vagyok.
2008. jún. 22. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja :)

Amit reggel es este megeszel, legyen egeszseges es vitamindus, napkozbne meg igyal sokat, es nasizz hideg gyumit, de ha nagyon nincs etvagyad, se aggodj, mert a oici hidd el elveszi, ami neki kell!

Persze nem arrol beszelek, ha vki ehezik :( Hanem errol, h csak reggel es este megy le vmi. De az eleg !

Minden jot!

2008. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan elveszi, ne aggódj! Csak rengeteg folyadékot fogyassz, és nem lesz semmi baj. Sztem mások is így vannak ezzel.
2008. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam. Folyadékkal nincs gond, abból rengeteg elfogy! :-)
2008. jún. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!